Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha lány létemre én írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lány létemre én írok egy üzenetet egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást, egy suliba járunk. Ma van a szülinapja és gondoltam írnék neki egy üzenetet. Meg megkérdezném hogy sikerült neki a vizsgája. Ez nem gáz? Mármint így tudni fogja hogy érdekel...
2013. jan. 11. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Öcsém lehidalok.

Az miért gáz,hogy beszélgetés kezdeményezel????!!!!Én kajak nem értem

2013. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Tatjana levele. (Irodalmi ismereteidet nem haladja ez meg?)
2013. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy gáz.
2013. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na de Tatjana is úgy kezdte hogy "Én írok levelet magának nem elég ez?" vagy valami ilyesmi :D

Már ő is szégyelli magát emiatt :D Na jó igazatok van.

2013. jan. 11. 15:07
 5/15 A kérdező kommentje:
De vehetem viccesre a dolgot? Vagy az idétlenség ha poénkodom? :D
2013. jan. 11. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy ma van a szülinapja. Ilyenkor (a saját tapasztalatom szerint) a lányok is fel szokták köszönteni a fiúkat. Egyébként meg ez egy szabad ország. Bárki beszélhet bárkivel.
2013. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

Én lány vagyok és azt mondom gáz, de gondoltam hogy idecsődülnek a pasik hogy 'ádehogy'.. mert nekik ez kényelmes.


Csak akkor írjon egy lány kezdeményezően ha nagyonnagyon nincs más választás:)

2013. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok

Én ebből még nem venném le, hogy most érdeklem őt, kivéve, ha eddig nem nagyon szólt hozzám a leányzó.

2013. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#2 vok: Gratulálok!!!! Azt is vedd figyelembe, hogy ez a történet a XIX. sz.-ban játszodik. Szerintem nyugodtan irj neki. Vagy veszi a lapot, vagy nem?
2013. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ebben egyáltalán semmi gáz nincsen. Csak kontaktust akarsz vele felvenni, ezt simán megteheted. Simán írhatsz neki (ne poénkodj sztem, meg semmi ilyet, mert az hülyén veszi ki magát), ha megkérdezed, milyen lett a vizsgája, akkor biztos venni fogja a lapot, hogy tetszik neked. Onnantól kezdve már az ő dolga.

Sztem az lenne a gáz, ha elhívnád randira. De hogy felveszed vele a kapcsolatot, abban nincs semmi.


Amúgy én nem értem ezt a dolgot, hogy a "fiúnak kell kezdeményezni". Valamilyen szinten ez igaz (pl. a fiúnak kell elhívni a lányt randira, a fiúnak kell ajándékokat vinni, úgy általában udvarolni), de a kezdő lökést miért kéne a fiúnak megtenni? Basszus, hát honnan tudná a fiú, hogy annak a lánynak bejön?? Ha ez így lenne, akkor nem lennék a lányok helylében. Ugyanis ha egy lánynak tetszik egy fiú, akkor valahogy nekik is tenni kell valamit, hogy felhívják magukra a figyelmet! Úgyhogy nyugodtan írj neki, nincs ebben semmi!

2013. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!