Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a kapcsolattal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

A barátnőm fiatalabb mint én (ő 16 én 18). Az a gond hogy igazán nem tudja megadni nekem amire szükségem van, sem szexuálisan sem máshogy, de igazából nem is várhatom el tőle, szerintem Még fiatal hozzá. Ezzel szemben, szeret nagyon, aranyos, próbálkozik...

Szóval nem tudom mit csináljak.

Szerintetek?


2013. ápr. 26. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd.. Hiába szereted ha még éretlenke.
2013. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki egy kis időt, ahogy leírtad próbálkozik akkor meg?:D

17f

2013. ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elhagyod, nagy törést okozhatsz neki, még nagyon fiatal. Legyél türelmes, tanítsd meg formáld.
2013. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért jöttél vele össze? Ha tetszett hogy aranyos, akkor tetsszen továbbra is, ha nem akkor bakiztál.
2013. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokféle vélemény :)
2013. ápr. 26. 08:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát szexuális téren te is mondatod neki hogy mi a jó,mit szeretsz azzal sokat fejlődik. De ha más téren sem felel meg neked akkor hiába szeret ,add meg neki az esélyt hogy mással legyen..
2013. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt mondja, hogy hagyd el, akkor elhagyod? Tudd már eldönteni, hogy szereted vagy nem, és ha igen, akkor meg igenis légy türelmes. Ha próbálkozik, bele fog jönni :)
2013. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy fogok dönteni ahogy itt más jónak látja, csak érdekelnek a vélemények
2013. ápr. 26. 09:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Miben merül ki a te érettséged? Csak 18 vagy, annyira öreg nem vagy hozzá. Az hogy 16 évesen nem gyakorlott szex terén annak csak örülhetsz. A többit nem tudom mi nem klappol még, de ha semmit nem csinál jòl a számodra akkor szakíts vele. Aztán nefélj, hogy majd gyakorlottabb lesz, majd mással...!
2013. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!