Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában mindig olyan nőkbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindig olyan nőkbe futok bele, akiknél beindítom a "védekezési mechanizmust", érzem, hogy tudatosan nem nyílnak meg, és azt mondják ismerik a "típusom"?

Figyelt kérdés
Sztem átlagos vagyok, kedves, jó fej. Nem értem, hogy akik mostanában megtetszenek, miért mondják ezt, rossz tapasztalatuk lehet vagy velem van a gond?
2013. ápr. 26. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi a probléma, hogy sok bunkó ember van. Akiknél próbálkoztál, biztos belefutottak egy-kettőbe. Ennyi. De még nincs veszve semmi, ha normálisan viselkedsz, akkor előbb-utóbb kialakul a bizalom!
2013. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Birom ezeket a kerdeseket...mi az hogy mindig? Ez olyan mintha neked az eleted csak abbol allna h probalsz csajozni, es kb naponta tobb tucat not szolitasz le....mindig.....


Ha meg nem igy van akkor is mit kell rinyalni? Van akinek soha nem volt es nem is lesz parja, ismerek is idos embert is ilyet.......de attol meg? Attol hogy rinyalsz csak meg unszimpatikusabb vagy....megertem a lanyokat

2013. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!