Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyit szeretkezik a párjával? Mennyi szerintetek a normális egy kapcsolatban? Mondjuk 1 héten hányszor?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,2éve vagyunk együtt a párommal.1 éve élünk együtt,nálunk heti 2 szer van szex.De én többször is szeretném.Van h próbálkozok de azt mondja h fáradt.De azt is mondta már hogy neki nem fontos a szex.Tényleg van ilyen férfi aki ritkán akarja?vagy van valami oka?kapcsolatunkban minden rendben.csak a szexet hiányolom.eröltetni nem akarom.normális ez?

2013. ápr. 26. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi heti 6-7 alkalommal.Van olyan hétvége amikor majdnem ugyan ennyiszer

F19-L18

2013. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy idő után unalmas ha mindig ugyanazt csináljátok, valamivel dobjátok fel :D
2013. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtünk, akkor átlag 2-3 volt naponta, ahogy telt az idő, úgy csökkent. Nálunk is van olyan hét, hogy csak 2 van, de olyan is, amikor 10. Változó.
2013. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

változó

heti 4 ált

2013. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én is férfi vagyok, és nekünk is volt már ilyen. pontosabban én is mondtam a feleségemnek, hogy nekem nem fontos a szex. igazából arra kell odafigyelned, hogy bármennyire is nem fontos neki a szex, azért te próbáld felkelteni az érdeklődését, mert különben talál mást, akivel izgalmasnak fogja találni. a szex ne csak egy teljesítési kényszer legyen neki, mert attól tényleg nem fogja kívánni. amúgy heti néhány alkalom szerintem a normális, bár inkább a 2-5 között. szóval ne minden héten csak kettő, mert az kevés. a fáradtság tényleg belejöhet, ha húzós a melója vagy valami. ha mindenáron akarod, akkor mondjuk ápold le, vagy mondd neki, ha fáradt, hogy dőljön hátra, és majd te csinálod. nálam be szokott válni. de amúgy a srác hajlamos az ellustulásra, és ez normális.
2013. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
miért teszed fel ennyiszer a krédésT?: )
2013. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg még 15x... légy szíves. Köszönöm.
2013. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mi is eleinte volt h 1 nap 3szor is együttvoltunk,de ahogy összeköltöztünk egyre ritkább lett.próbálok több életet vinni a szexbe:) aki pedig nem tanácsot ad, az legyen kedves nem irni mert ez az oldal nem a lehurrogásra van!köszönöm szépen a segitséget a többieknek.
2013. ápr. 26. 12:01
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudjátok valamilyen szinten rosszul esik azért:( mert mindent megadok neki,és mindennap olyan ruciban alszom ami azért kirivó,mert szeretném ha hozzám érne.és tudjátok amikor már 4-5 napja csak várok várok mellette az ágyban és amikor elalszik borzasztoan rosszul esik.eröltetni nem akarom.próbálkozok de vagy nem veszi a jelet vagy pedig nincs kedve hozzá.és igymár nekem is nehezebb kezdeményeznem mondjuk másnap mert félek a vissza utasítástól:(sokszor beszéltem vele erröl 1 hétig van minden 2-ik nap aztán megint elmaradozik,nekem fontos a kapcsolatban a szex.nem akarom elhagyni mert nagyon szeretm,de vhogy ugyérzem egy idö után én is bele unok a várakozásba,hogyha nem adja meg amire szükségem van döntenem kell.
2013. ápr. 26. 12:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jól jön egy szerető, aki "csak" b.szótárs !
2013. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!