Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levágjam a szakállam a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágjam a szakállam a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem tetszik neki?:D
2013. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ne. Ha nem tetszik neki, keressen mást!
2013. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neki teccik, de én le akarom vágni
2013. ápr. 26. 18:17
 4/10 Pixi3 ***** válasza:
100%
Akkor nem a barátnöd miatt akarod levágni hanem magad miatt.... Inkább úgy kellett volna feltenned a kérdést, hogy : A barátnömnek tetszik a szakállam, de én le akarom vágni mit tegyek? V ilyesmi...
2013. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 Vágd.Szabad ember vagy, azt teszel amit akarsz.
2013. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a rész pont erről is szól :)


http://www.youtube.com/watch?v=kBJCFF6_HhI

2013. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Frigg ***** válasza:

Hát egy kicsivel több részletnek jobban örülnék. Miért kellene levágnod? Mekkora a szakállad? abszolút nem tetszik neki? Vagy csak "kényelmetlen", szúr-bök, akármi? Én spec. szeretem ha van valakinek szakálla.


23/N

2013. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Frigg ***** válasza:
Oh, akkor visszaszívtam, csak most láttam az előző hozzászólásokat.
2013. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha Te nem akarod, akkor vágd le,

igaz mióta növesztetted, tehát így ismert meg v utána

ha szeret, akkor mindegy N

2013. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom is mindig borotválkozni akar, mert őt zavarja ha hosszú. Kemény 4 mm... Én meg mindig ott könyörgök neki, hogy várjál már még vele, majd akkor nyírd le amikor nem találkozunk, hogy amire újra találkozunk megint kinőjön. Folyton borotválkozna meg hajat nyíratna. De azért várni szokott vele csak az én kedvemért. Tudja, hogy mindenhogy szeretem, szőrösen szőr nélkül, de azzal hogy szőrös olyan másként fest, más lesz tőle a feeling.


De annyit mondhatok, a lényege az egésznek, hogy úgyis azt csinálsz amit akarsz. Döntsd el, hogy adsz e a barátnőd véleményére vagy sem.

2013. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!