Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú-lány barátságok sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú-lány barátságok sohasem őszinték egyik fél részéről sem?

Figyelt kérdés

Én azt gondolom, hogy ebben az esetben a lány vagy szórakozik a fiúval, azzal eteti, hogy egyszer majd talán lesz kettőjük között valami, vagy a lány csak az önbizalmát növeli azzal, élvezi hogy minél több pasi van körülötte, vagy egy példa:


"Egy lánynak van egy közeli fiúbarátja. Ez nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy a fiúnak tetszik a lány, ezért lóg vele annyit, a lány viszont szigorúan csak barátként tekint rá. És akkor a szokásos szöveg: Nagyszerű srác vagy, de úgy nem tudok rád tekinteni. Ez körülbelül ugyanaz, mintha a srác elmenne egy céghez állásinterjúra és azt mondanák: Nagyszerű önéletrajza van, minden képessége megvan, ami nekünk kell, de nem fogjuk felvenni. Ennek ellenére az önéletrajzát felhasználjuk összehasonlítási alapként a többi jelölttel kapcsolatban és olyat fogunk felvenni maga helyett, aki kevésbé képzett és alkoholista. És ha nem leszünk elégedettek vele, akkor felveszünk mást, de nem magát. Igazából magát sosem fogjuk alkalmazni. De időről időre felhívjuk majd, hogy panaszkodjunk az összes emberről, akit felvettünk maga helyett..."


Szerintetek?


2013. ápr. 26. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerencse, hogy az enyém kivétel volt. Egy sráccal 1 évig legjobb barátok voltunk, aztán hamarosan beleszerettem, de nem úgy nézett ki, hogy viszonozza az érzéseimet. Nem mertem bevallani, kockáztatva a jó kapcsolatunkat, de aztán szerencsére ő vallott, mivel egy idő után (az én felismerésem után) jött rá, hogy én is kellek neki. Együtt vagyunk másfél éve, és nem bánom, hogy barátokként kezdtük, legalább megismertem, milyen. Sok fiú barátom van, mert általában inkább velük azonos az érdeklődési köröm, vagy szimpatikusabb a személyiségük. Egyszerűen több ilyen jellemű fiút találtam eddig, mint lányt.


Szóval nem, nem értek egyet veled. Amúgy meg miért szórakozna, ha egyáltalán nem flörtöl, nem ad jeleket. Attól, hogy szimpatikus valaki a számodra, nem feltétlen van meg az a kémia, ami miatt potenciális jelöltként tekintenél rá. Akár fiú, akár lány az illető (mivel a kérdésedben szigorúan arra utalsz, hogy csak lány "friendzone-lhat").

2013. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátom, és barátnőm barátok, őszintén mindkettő undorodik egymástól, ha arról van szó, hogy esetleg egymással...

Néha találkoznak ketten, beszélgetnek, meghallgatják egymást, de elég különbözőek, és totál más a másik nem iránti elvárásuk, mint amilyenek ők.

2013. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs fiú-lány barátság, vagy ha van is, nagyon rövid ideig, mert később az egyik félben több alakul ki...
2013. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!