Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet? - avagy érdemes -e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lana95 kérdése:

Működhet? - avagy érdemes -e aggódnom ilyen dolog miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom amiatt, hogy köztem és az általam igencsak megkedvelt srác között 3 év van, de úgy hogy én 17 ő pedig 20. Tehát én suliba járok, ő pedig dolgozik. Félek, hogy majd kislánynak tart magához képest, mert fiatalabb vagyok nála, és ráadásul még az az ábrándozós fajta is. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy szűz vagyok...

2013. márc. 9. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kezd félni, ha lesz ebből valami...Felesleges idő előtt parázni. Abban meg nem hiszem hogy egy 20 éves srác nagy gondot látna hogy szűz vagy, ha szeret...
2013. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
kar a gőzért ... nyilvánvaló , hogy csak a pénzéért vagy vele ...
2013. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na figyu.:D Nekem 23 éves srác tetszik, és én is 17 vagyok.:D

Ha kislánynak tartana, akkor nem jönne össze veled.

2013. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én lassan belezúgok egy 16 éves lányba pedig tudom jól h nem szabad csakhát teljesen meg van benne minden amit én szeretek mint belsőleg mint külsőleg...elég ciki de nem tudok mit tenni:S nem fogom neki megmondani soha mert csak barát és nem akarok tőle többet...talán majd 6 év múlva:D 22F
2013. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak : 1.Azt sem tudom mennyi pénze van. 2. Tényleg aggaszt a dolog , nem kérek az ilyen válaszokból.
2013. márc. 9. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:

ne aggódjál ilyen miatt, de ez természetes, hogy aggódsz :)

tehát ez kicsit ellentmondásos amit mondtam, de a lényeg, hogy ilyentől ne félj, a kor nem számít a szerelemben, jól jegyezd meg

2013. márc. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es! Minek várni 6 évet? Most kell lépni, ha szeretnél tőle valamit!
2013. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tesóm 16 évesen ismerte meg a barátját aki akkor volt 20 és most vannak 3 éve együtt :) tartós kapcsolat is lehet belőle ne aggódj :) ha meg kislánynak néz nem érdemel meg :) ;) 15/L
2015. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!