Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna, ha a párodna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna, ha a párodnak lenne egy nagyon közeli ellenkező nemű barátja?

Figyelt kérdés

Ez tényleg ilyen természetellenes?

Nekem egy fiú a legjobb barátom (neki is én vagyok),13 éves korom óta a barátom,4 éve.Olyan mintha a testvérek lennénk,sosem történt semmi köztünk,a közelében sem voltunk annak.Pedig együtt is aludtunk már,nagyon szeretem és néha meg is szoktunk ölelni egymást,de ez is csak olyan testvéri.Közben neki is voltak barátnői,nekem is barátaim.A barátnői mindig nagyon féltékenyek rám.Lányok,titeket is nagyon zavarna,ha a barátotoknak lenne egy nagyon fontos,nagyon jó lány barátja,akivel találkozik és akár át is megy hozzá a lány?

(vagy fordított esetben,titeket fiúk zavarna?)


2013. ápr. 26. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó barátom (lány) már lassan 2 éve vagyunk barátok,volt nálunk is ez a féltékenység de a a barátom megpróbál a barátnőkkel mindig aranyos,kedves lenni és leszögezi előre,hogy nincs semmi köztünk:)
2013. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, mert előbb utóbb az egyik ki fogja használni a másikat.
2013. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha bennem lángol a szerelem, akkor a legjobb barátom a szerelmem, és nincs szükségem más fiú közeli ismertségére. De lehet, csak én vagyok így beállítva.
2013. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk problémát okoz folyamatosan, mondjuk kicsit más a szituáció. 5 éve pár nap eltéréssel ismertem meg mindkettejüket. Aki a barátom lett sokkal jobban bejött és mint utólag kiderült, én is neki. A párom nem tetszett egy kicsit sem, de megtette a lépéseket, hogy ez megváltozzon. Ritkán tudunk a barátommal találkozni, mert messze lakik, de közösségi oldalon, olykor telefonon tartjuk a kapcsolatot. Lehetne, de nem több mint barátság. Erre a párom nagyon féltékeny, pedig más fiú barátaim is vannak.
2013. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kezdetben zavart. Én erre azt a megoldást választottam, hogy összebarátkoztam párom lánybarátjával. Így már nem zavar.
2013. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként nekem is van fiúbarátom, de ő meleg. Úgyhogy párom nem igazán féltékeny rá. :)
2013. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem lányként nem zavarna, ha a barátomnak lenne egy nagyon jó lány barátja. Mondjuk ez valószínű azért van, mert nekem is - hozzád hasonlóan - van egy ilyen nagyon jó fiú barátom :)
2013. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hit kérdése. Alapvetően sem én, sem pedig a barátom nem hiszünk a színtiszta férfi-nő barátságban. Nekem is van "legjobb" fiú barátom, de ő meleg. Próbálkoztam barátkozni fiúkkal, de mindannyiszor ott bújkált a nemiség kérdése egyik-másik fél részéről és párom is ezt tapasztalta a "barátnőkkel".
2013. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én speciel nem voltam féltékeny

Meg baráti körben is valaki volt így de ott se volt gubanc

2013. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azon lennék, hogy minél jobban megismerjem és összebarátkozzam azzal a lány baráttal, ha mást nem, már csak azért is, hogy jobban átlássam a dolgokat. A biztonság kedvéért...
2013. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!