Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek párkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek párkapcsolata van, annak már ne legyenek ellenkező nemű barátai?

Figyelt kérdés
Ennél nagyobb faßságot még nem hallottam. Ezt egy csomóan azzal magyarázzák, hogy régi vágásúak, de szerintem inkább hülye vágásúak. Úgysem csaljuk meg soha egymást a párommal. Mindkettőnknek vannak lány és fiú barátai is. Egy minimális féltékenység persze mindig van, de akkor sem szabad aranykalitkába zárni egymást, mert amelyik kapcsolatban nincs szabadság, az már meghalt. És egy csomóan itt rontják el. És már nagyon régóta együtt vagyunk és nem csaltuk meg egymást, a szüleim viszont csúnyán néznek, amikor találkozok az egyik ellenkező nemű barátommal, ami amúgy sem fordul elő túl gyakran, mert nyilván többet vagyok a párommal. Akkor meg miért néznek csúnyán? Mindig csúnyán néznek. Azt hiszik, félrejárok? Nagyon csúnyán néznek.
2013. márc. 11. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is feltekeny a baratom es igy nem baratkozol fiukkal. De nagyon nincs is ra szuksegem mert mikor volt fiu haverom atbaszott.. Ugyhogy eleg a lany barat :)

15l

2013. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg az ilyenből lesz egyszer csak megcsalás, esetleg más iránt táplált érzelem.

Mi ezt úgy oldjuk meg, hogy a barátnőm a fiúHAVERJAIval facebookon beszél, élőben kettesben sose lenne fiúval, vagy fiúkkal. Ja és lekoppintja akin látja hogy próbálkozik. Ez odavissza működik nálunk. Szerintem az a fszság hogy szegény gyerek "haverod" akivel találkozgatsz, többet akar (biztos tagadja) és szívatod. valamint az is benne lehet a pakliban hogy szereted ha van pincsid (nem ismerlek azért nem mondom biztosan)

szóval megértem a szüleidet

2013. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Attól, hogy ellenkező neműek, még nem kell bármi rosszat tenni velük.
2013. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgyse lesz belőle megcsalás.
2013. márc. 11. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem bírálom a felfogásodat, és téged sem, de nekem is fura ha másoktól ezt hallom. Pedig a barátomnak is van egy lánybarátja, aki nekem is barátnőm, szoktak külön találkozni, és nem vagyok féltékeny. De ha csak így meghallom, hogy találkozik két ember, miközben mindkettőjüknek kapcsolata van, az kicsit fura.

Biztos azért, mert az a tapasztalat, ha két ellenkező nemű sokat találkozik, akkor kialakul valami, legalább az egyik félben. Persze ez nem mindig van így, de sok barátság végződik szerelemmel, és sajnos az nem akadály, hogy a barátság alatt mással jártak épp...

2013. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem a barátaim fele lány, akikkel nem azért tartom a kapcsolatot, mert bármikor bármit akarnék tőlük.
2013. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Ha van egy baráti köröd, amibe beletartoznak fiúk is, az rendben van. De ha mondjuk van egy fiú barátod, akivel kettesben találkozgatsz! Hát, én nem tolerálnám. Nincs barátság fiú és lány között, az egyik fél mindig többet akar, hidd el.
2013. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 Nem így van. Főleg ha egy pap tanonc a legjobb barátod.:D
2013. márc. 11. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt vannak jó kis történetek:


[link]

2013. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, az utóbbi jó link. Én is pont erről beszélek. Kérdező, te vagy tévedésben, ha azt hiszed, hogy van egy nagyon jó fiú barátod, és ő nem gondolt még soha arra, hogy összejöjjön veled.

Persze ez a párkapcsolat komolyságától is függ. Én férjnél vagyok, és nem nagyon tolerálnám, ha a férjem esténként nőkkel járna szórakozni. Persze amíg lazább volt a kapcsolatunk nem nagyon érdekelt, hogy kivel tölti a szabadidejét.

2013. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!