Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megértené? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megértené? Nem nevetne ki/hagyna ott?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak, de még nem történt meg sem a csók, sem szex mivel nem járunk.

Nem olyan régen beteg voltam, erős antibiotikumot szedtem, és teljesen kikészültem tőle.. akármit ettem,ittam rögtön fájt a gyomrom, ezért inkább nem ettem.... viszont fogytam és 10cm-rel kisebb lett a mellem:( most kb alig van de komolyan.. és nem úgy néz ki, mint ami nőni akarna...

A fiú már látta h kb mekkora, meg olyan képet is, amin persze nem látszódik az egész, csak a dekoltázsom.. szal már van viszonyítási alapja, hogy mire számítson... azóta még nem taliztunk... de félek hogy ha összejönnénk és arra kerülne a sor nem kellenék neki, vagy kinevetve v nemtom..:S Eddig neki mindig csak szép v nagymellű lányokkal vt dolga, és nem is veti meg a szép ciciket.. ráadásul viszonylag messze vagyunk egymástól, és ő általában bejön a lányoknak.....

Köszönöm annak aki végigolvasta, és a válaszokat is! Tudom hülye szitu, kérdés de engem ez nagyon stresszel..


2009. szept. 26. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd én nem akarok vészmadárkodni, de ha a csöcsös csajokra bukik... És annyira nem komoly a dolog köztetek, akkor szerintem lehet h otthagyna., de próbáld ki, ne rágódj, lehet h nem nekem lesz igazam!!!

Úgy legyen!

Hajrá!

Szia!

2009. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! hát bonyolult ami köztünk van, mert igazábol a távolság a zavaró ok.. de ő nagyon sokat mondja h szeret, és h én kellek neki! ez jelent vmit?
2009. szept. 26. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha valaki szeret valakit nem a melle miatt fog vele járni könyörgöm nem tehetsz róla hogy beteg voltál ha meg csak a melleid kellenek te meg nem akkor menjen a fenébe!
2009. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
M.A. a srác monogrammja?
2009. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem
2009. szept. 26. 19:21
 6/8 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok még!
2009. szept. 26. 19:36
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Én pedig úgy vélem, hogy egyáltalán nem fogja zavarni a dolog, ha tetszel neki, akkor biztosan nem a melleid miatt. Kizártnak tarom, hogy emiatt otthagyna, egy épeszű férfi, fiú ilyet nem csinál!

22/F

2009. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

melleiddel jár vagy veled?

ha ezért otthagy akkor jobb is mert nem érdemel meg téged.

2009. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!