Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Nem találom az igazit, aki megértene és őszintén szeretni tudna.

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, viszonylag jól nézek ki, szerintem a tulajdonságaimmal sincs semmi baj, megértő, odaadó, szeretni képes vagyok, mégsem találom azt akit kellenne. Volt már jó pár kapcsolatom, de egyikben sem találtam meg azt amit kellenne. Most független vagyok és keresem az igaz szerelmet, és már kezdek kételkedni a létezésében.
2009. szept. 13. 04:41
 1/5 anonim ***** válasza:

nos, ez még mindig jobb mint én, aki megtaláltam (vagyis ő talált meg), aztán elutasítottam, aztán rájöttem hogy nagy hiba volt, mert ő lett volna Ő, és most itt vagyok nélküle és nem tudok mit tenni. én elhiszem hogy vacak érzés, de látod amint a példám is mutatja, van aki nálad is sz@rabbul érezheti magát és még pluszban itt a tudat is, hogy csak sajátmagmanak köszönhetem hogy így érzem magam. nos, majd akkor kezdj siránkozni ha ezt a lúzerséget felül tudtad múlni. XD ez most biztos nem vigasztalt túlságosan, de...akár vigasztalhatott is volna.

különben is, 25 évesen nem vagy még semmiről lekésve szerintem, azért nem kell riadót fújni mert 25 évesen még nem kötötted le magad valaki mellé örök életre.

20/L

2009. szept. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi,én is hasonlóan érzek. Ugy érzem jelen pillanatban, hogy soha az életben nem találom meg a nekem való férfit, aki tényleg szeretne.

22L

De nyugi, mindenki megtalálja zsák a foltját. Ki később, ki hamarabb

2009. szept. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A legjobb dolgok akkor történnek velünk, amikor a legkevésbé várnánk azokat.

Ne legyél elkeseredve, nem veled van a baj, csak azok akik eddig a párjaid voltak nem igazán voltak hozzád valók.

25 évesen még nem maradtál le semmiről!

előbb-utóbb találkozol valakivel, akivel kapcsolatban érezni fogod, h Ő az.

Próbáld nem keresni és lehet, h már holnap találkozol valakivel.....

19/L

2009. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak egy jó tanács, ha nem akarsz görcsösen valakit, akkor jönni fog az magától és elfogad olyannak amilyen vagy !
2009. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyan ebben a helyzetben vagyok én is csak lány vagyok :/



18/L

2013. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!