Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek akkor, ha a pasitok azt mondaná, hogy a belsőtökbe szeretett bele és változtatni szeretne a külsőtökön?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtünk meg, én tényleg nagyon hamar beleszerettem, ő, hát nem tudom, belsőleg nagyon szeret engem, de változóak az érzései. 2 hónapja vagyunk együtt. Én kb 165 cm és 60 kg voltam, és tudom, hogy ő az ilyen 50 kilós csajokhoz volt szokva. És mindig mondja nekem, hogy mozogjak sokat, mert szeretné, ha legalább 5-7 kilót leadnék. De azt is mondja, hogy nehogy úgy fogyjak, hogy nem eszek. Szóval végülis jó hatással van rám, mert kb 3 hete elkezdtem rendszeresen mozogni, le is fogytam pár kilót. De akkoris zavar, hogy annyira nincs megelégedve velem, mert amúgy nem vagyok/voltam kövér, csak átlagos. Ja és neki eddig nem volt semmi komoly kapcsolata, állandóan más csajokkal jött össze különböző bulikban, na és mindig az ilyen sovány csajokat választotta...de most velem van már 2 hónapja. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. ápr. 27. 09:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

" Lehet, hogy engem is zavarna, hogyha mondjuk macis testalkata lenne, sőt, lehet, akkor nem is keltette volna fel az érdeklődésem."


Hát ez az. Ha neked nem tetszett volna külsőre, akkor nem is kezdesz érdeklődni utána. Valahogy neki is így kellett volna eljárnia, ahelyett, hogy már a kezdet kezdetén elvárásokat támaszt. Ez nem szerelem részéről, az biztos.

2013. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem szerelem. Annyira kiismerhetetlen. A belsőmbe "szeretett bele", azt mondta, de emellett vonzódik hozzám. Ezt is ő mondta. És olyan hangulatember, vannak pillanatai amikor állandóan azt mondogatja, hogy annyira szerelmes belém, velem akar lenni örökké és hiányzom neki, és el se tudja képzelni milyen lenne nélkülem, és olyan jó, hogy vagyok neki és olyan boldog mellettem. Máskor meg olyan dolgokat vág a fejemhez, hogy nem tudom mire vélni. mintha két éne lenne, de komolyan. Az is baj, hogy eddig csak 3x találkoztunk, mert távol lakik és ezért is nehéz. Amikor együtt voltunk, nem volt semmi baj, egyáltalán nem veszekedtünk és annyira látszott rajta, hogy odáig van értem, amikor rámnézett abból is láttam, meg állandóan ölelt és mondta, mennyire szeret. 2-3 hét múlva fogunk találkozni, azt még megvárnám, hogy lássuk, milyen lesz.
2013. ápr. 27. 09:52
 13/26 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak fordítva. Én vagyok a lány, kb 15 éves sportmúltam van és ebből kifolyólag olyan testem is. Összejöttem egy sráccal akinek elég satnya teste van de tetszik a belső énje. Várok, hátha változtat, mert megérné, motiválom is, ahogy tudom, de tényleg nem az igazi így... Nem hiszem, hogy rosszat akarna feltétlenül.
2013. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mennyi felszines ember van... mit csinaltok akkor, ha eljon az oregedes? Botox meg mellmutet?
2013. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Végülis valamennyire megértem, lehet én is ezt kérném a helyében. Tényleg nem tudom mit érezhet,de szerintem nehezen bírná ki nélkülem. Eddig rengetegszer csinált úgy, hogy azt mondta, hogy akkor 2-3 napig nem beszélünk, mert megharagudott rám, vagy olyan is volt, hogy kérte, ne írjak neki egy ideig, hogy lássa milyen nélkülem. És minden egyes alkalommal az lett a vége, hogy 2 óránál többet nem bírta, és írta nekem, hogy mennyire szeret és hiányzok neki...amúgy mindketten most leszünk 20 évesek.
2013. ápr. 27. 10:05
 16/26 anonim ***** válasza:
A pasi izmos, jóképű tehát kb tökéletes. Már ahogy írtad. Ismerjük a mondást, a külső megfog, a külső megtart, a külső összeköt.
2013. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Beviz Elek ***** válasza:
42%

Elhiszem hogy sok a felszines ember (èn is, ki is fejtettem a vèlemènyem), de azèrt fiatalon el lehetne vàrni egy minimum szintet. Öregedès termèszetes dolog, azzal nincs is semmi gond, nem kell tenni ellene. Megjegyeznèm... làttam olyan 40est akit megmàsztam volna, mert gyerekek mellett is olyan teste volt amit megirigyelhetne egy 20as...

Nem pont rà gondoltam, de anyàm huga is 90 kg volt szülès utàn. Most 4 èves a kislàny, de az anya.... soha nem volt vèkony alkat, de ha az exemnek olyan teste lett volna mint neki... nem szakìtok vele...


Tehàt maradjunk annyiban, hogy ha az ember ad magàra ès fontos a megjelenèse, akkor oda lehet erre figyelni. Ez magàt az embert is minösìti ha könnyebb panaszkodni mint edzeni...


Felszines vagyok lehet, de fiatalon ez mindenkèpp elvàrható egy sunàtól!

2013. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem is. :D De látod ez már olyan luxus egyeseknek hogy inkább gyorsan leszavazzák az ilyen kommenteket a halálba, mert úgy megoldódik a dolog.
2013. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy az jó, ha sportolsz, tehát ez jó ötlet volt a barátodtól. Viszont 165 centihez az 50 kg kevés, azért annyi ne legyél ;) Tehát ne fogyj le egészségtelenül soványra.
2013. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret. Kulonben miert lennetek kapcsolatban?

Akkor siman meghagyott volna lelkitarsnak kapcsolat nelkul es szexel a sovany lanyokkal tovabb a bulikban.

De nem, neki te kellesz.


Es sztem az se gaz ahogy ezt felhozta. Mert nem azt mondta hogy fogyj le vagy szoba se all veled hanem osztonzoleg mondta. Meg arra is figyelt hogy ne eheztesd magad hanem mozgassal fogyj.


Am nalunk is vmi hasonlo a helyzet. O mondjuk body-builder is volt regebben xD most is izmos, annyira nem mint regen.

En 160 centihez 54 kilo vagyok. Nem veszes de ramfer az alakformalas.

Amikor fogytam akkor megjegyezte hogy hu fogytal? De jo! Hany kilot?

Vagy amikor latta hogy vettunk szobabiciklit kerdezte hogy hany kilometert tettem eddig bele?

Most csinalok egy 10 napos kihivast. Reggel-este Rubint Reka uj dvdje meg 15-30 perc biciklizesek.


Es nekunk is jobb. Felvehetunk sok szep ruhat :)

Nah meg egeszsegesebb is!

En hormonok miatt 1 evvel ezelott 10 kiloval tobb voltam... istenem allandoan xarraizzadtam, utaltam...

2013. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!