Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak úgy kíváncsi vagyok h ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy kíváncsi vagyok h ti erről mit gondoltok? Kicsit hosszú

Figyelt kérdés
Van egy barátom lassan 4 hónapja vagyunk együtt...körülbelül 1 hónapban 2-3x találkozunk...Sokszor veszekedtem vele ezen h alig jár le hozzám,de a barátaihoz van idő ( nem azt mondtam neki h mindig velem...de azért több időt is szentelhetne rám ha már annyira mondja h szeretlek hiányzol...) jó ez már változott vmennyire...de kérdeztem tőle tegnap h ma lejön e hozzám...és mondta h hnap nem ér rá mert füvet vág...de egész nap?...aztán végül is kinyögte h megy debrecenbe... hívott engem is de én nem mek nem ismerem a haverjait...meg engem soha nem enged sehová se... meg egyszerűen úgy érzem h nem szeret csak úgy van velem...jó mikor együtt vagyunk minden happy,de volt/van olyan h én is úgy érzem h nem szeretem...de ha együtt vagyunk...akkor minden oké:S de ha szakítok vele akkor érzem h hiányzik és szeretem... nem tudom mi van velem... idegesít h azért úgy mond még mindig leszar...kicsit zavarosan fogalmaztam de rem értitek :) :(
2013. ápr. 27. 10:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg fel is tud idegesíteni elég könnyen tiszta feszült vagyok mostanában lassan érettségi lehet h ez lenne az oka?
2013. ápr. 27. 10:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy értem. Nem, ti nem szeretitek egymást. Attól, aki szeret, nem kell kikönyörögni, hogy ha van egy kis ideje veled akarjon lenni. Ez semmi, csak még pocsékoljátok egymás idejéit egy pár hónapig, mire belátjátok, hogy teljesen felesleges. Te meg nem szerelmes vagy, csak félsz egyedül lenni, mert kényelmes, hogy "van valakid", aki néha rád nyitja az ajtót. Pedig lehetne értelmes kapcsolatod is, ha lenne egy kis rálátásod az életedre és a döntéseidre. De majd idővel... N29
2013. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem picit úgy jött le, hogy csak úgy vagy Neki, mert nincs más..:( Te szegény pedig szereted:/ Szerintem nem szabadna miatta idegeskedned, nem ér annyit ez az egész. Hidd el találhatsz olyat is aki igazán megérdemli hogy szeresd, és ezt viszonyozza is majd:) Szerintem ezt hagynod kéne, vagy beszéld meg vele hogy legyen rád ideje, mert ez így nem lesz jó:/
2013. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt privibe írtam : tiszalúci...és ugye kint van a sajó meg a hernád vagy mi van ott... :D :$ és megértem h kerülnie kell és ilyenkor nem is pampogok neki...de az h mikor kint se volt a víz akkor is ezt csinálta... és tudod rossz nézni h b.nőm palija (aki az én palimnak a legjobb haverja) az a b.nőmhöz vonattal busszal motorral kocsival le járt... de az én barátom... ő azt mondja h lejön... majd mondja h bocsi szivem nem tudok lemenni senki nem tud most átvinni(koccsi) és akkor busz vagy vmi? és mondja h ő nem utazik ilyenekkel... -.-" és szarul esik... de viszont kajak szeretem nem vagyok szerelmes de szeretem és már 1 éve nem volt kapcsolatom és igen az is közrejátszik h kell h vki legyen mellettem :S
2013. ápr. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!