Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Tanár - Diák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Tanár - Diák kapcsolatról könyv.

Figyelt kérdés
Könyvet írok. A témája a tanár diák viszony. De mivel a vége bizonytalan ezért nem tudom neki a megfelelő véget. Dió héjban annyi, hogy a diák megpróbálta elfelejteni a tanár urat, de nem ment és ezzel a tanár is így volt. A lány még mással megpróbálta a kapcsolatot, de akkor is csak a tanár volt a fejébe. Szerintetek mi a megfelelő befejezés a könyvhöz? Legyenek boldogak együtt vagy ne?
2010. márc. 12. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezd el írni a könyvet, és majd írás közben tuti eszedbe jut valami tök jó végkifejlett, és majd azt írd bele.


A te könyved, ne mi döntsünk már a végéről. (vagy nekem oké csak akkor kérem a jogdíjat :D)

2010. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne. Szerintem ha realisztikus vagy, az nagyon hatásos. Ne legyen happy end a vége. Nem muszáj meghalniuk, de valami történjen velük, ami hatására belátják, hogy ez nem működhet. Vagy legyen csattanó a végén. Egy izgalmas fordulat, ami felcsigázza a kedélyeket. Nagyon jó témaválasztás, szóval alaposan dolgozd ki, és nem lesz gond. Olvashatnánk belőle részlete/ke/t? Köszi! :)
2010. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam írni, de sosem tudnék aszerint befejezni valamit, hogy mások megmondják, mi legyen a vége. Így én nem is szólok bele. Te tudod.
2010. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rühellem a tanár-diák kapcsolatokat, mert a korkülönbség undorítóan nagy! pedofil...! Érdekes, mert a vérfertőző( de itt is korkül. max 3 év :)) sztorikért és a nekrofíliáért odavagyok :)
2010. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
öhm ne legyenek. én szeretem a szomorú történeklet.
2010. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy egyszerű "és boldogan éltek amíg meg nem haltak" vég már nagyon snassz és unalmas, szóval mindenképpen valami csattanót tegyél a végére... Vagy kezdj el olyasmit, hogy beletörődtek sorsukba tovább léptek, mindkettőnek lett másik kapcsolata (vagy 20 oldal rizsa) blabla... aztán mondjuk valahol összefutnak újra és rájönnek, hogy még mindig szeretik egymást... Szóval a lényeg az hogy az ember szerintem akkor élvez igazán egy történetet, hogy ha vannak benne nagy fordulatok. Ha bizonyos részek durván hatnak az érzelmekre, legyen az akár megbotránkoztató, romantikus, vagy szomorú... Én pl nagyon szeretem a romantikus könyveket, és rengeteget olvastam belőlük, a kedvenceim pedig tényleg azok, amik megmozgatnak bennem valamit, ami után érzem, hogy én is szeretném ugyanezt átélni, vagy végigfut egy könnycsepp az arcomon stb... szóval semmiképpen ne annyival fejezd be, hogy és akkor összejöttek/elfelejtették egymást punktum! :)

A javaslatom még, hogy olvastasd el majd olyanokkal, akik szeretik az ilyen történeteket, hogy segítsenek kicsit benne, ha van akkor fogadd el az építő kritikát, és fontold meg hogy van e alapja, írd át kicsit ha úgy jön ki.

2010. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még ha vissza néztek adok egy web címet ahol fent lesznek részletek, de még át kell dolgoznom, mert kicsit zavaros... Még nincs javított változatom...
2010. márc. 12. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen elolvasnám, mindig örülök az ilyeneknek :) Utolsó voltam
2010. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!