Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm maga alatt van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm maga alatt van, nemrég szakított vele a barátja. Pár napja mutattam neki egy helyes csávót neten, tetszett is neki, örültem, hogy újra van életkedve. Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon szép lány, okos és nagyon kedves és aranyos is, de az első barátja otthagyta, és teljesen összetört. Teljesen belegázolt a lelkébe az a szemét gyerek.


Én nagyon sajnálom, mert tudom, nem is tudott volna más fiúra gondolni rajta kívül, annyira megszerette. Mindig azt mondogatta, neki ő az első és utolsó szerelme. Csak a srác szintén fiatal, neki sem volt még barátnője, és ki akarja élni magát más lányokkal is, nem akar egynél leragadni, ráunt és már nem szerette.


Azt szeretném ha a barátnőm is újra pasizna, felfedezné újra a boldogságot. Csak sajnos ő nem az a típus, nem is kezdeményezne soha semmit, nem hiába nem volt még barátja, hiszen egyébként meg egy tiptop kiscsaj, nagyon szép és a kisugárzása is megnyerő. Belsőre is egy főnyeremény, szerintem, én nagyon imádnivaló barátnőnek tartom. Nem is értem, hogy hagyhatta ott az a srác, hiszen nála jobbat soha nem fog találni. De a barátnőm még mindig abban reménykedik, hogy visszajön majd még hozzá az exe(1 hónapja hogy szakítottak), én viszont annak örülnék, ha a barátnőm örökre elfelejtené ezt a szánalmas bunkót.


Hogy vezessem rá arra, hogy kezdeményezzen a másik pasinál, ha még mindig az exét szereti? Vagy mivel érjem el, hogy elkezdjenek beszélgetni az új pasival, aki szerintem jobban megérdemelné, mert normálisnak tűnik? (Egyébként nem ismerik egymást, teljesen idegenek egymásnak, én is csak látásból ismerem azt a srácot)


17/L


2013. ápr. 27. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem ebből úgy tűnik hogy van egy ember aki titokban szerelmes belé... de javíts ki ha tévedek.
2013. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha a barátnőd ennyire össze van zuhanva, akkor vidd el valahova, ne üljön otthon egyedül...

Szerintem ne erőltesd a pasizás dolgot...ha együtt eljárkáltok valamerre, akkor esetleg hívhatsz oda srácot, és 3-an beszélgettek vele, hát ha szimpatikus lesz neki! :) Az meg a sráctól függ majd, hogy mennyire tudja lenyűgözni a barátnődet! :) 26/F

2013. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja persze...a "barátnőd" igaz?

Amúgy nem sokat tudsz tenni,ha nem rólad van szó.Teheted hogy támogatod,tanácsokat adsz és ennyi.

ha te vagy az,akiről szó van,akkor gondolj arra,hogy csak egy valaki volt olyan veled,mással még lehetsz boldog.

2013. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kitti: hát, szerintem sok fiú szerelmes lenne belé, megvesznének érte, de azt nem tudom, hogy konkrétan kik azok :D És tényleg, sokkal normálisabbat érdemel. :)
2013. ápr. 27. 12:16
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: nem rólam van szó. Nekem egyébként 2,5 éve van barátom, aki szeret és tisztel. Innen tudom, milyen az, amikor egy fiú tényleg szeret egy lányt, nem csak hülyíti.
2013. ápr. 27. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem ügy tűnt mintha te szerelmes lennél barátnődbe.. úgy áradozol róla meg minden.. nekem az jött le belé vagy zúgva :)
2013. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kitti: :D ezen most nagyon nevettem. Nem vagyok leszbikus, sem biszex. Ráadásul van barátom akit nagyon szeretek. De legalább mosolyogtam egy jót :)
2013. ápr. 27. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Azzal segítesz neki a legtöbbet, ha nem tuszkolod rá izomból az új srácot. Ha beleerőlteted egy kapcsolatba és nem magától kezd el pasizni, ugyanilyen szép vége lesz nagy valószínűséggel.
2013. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor bocsi :)

én odáig vagyok barátnőmért tiszta szívemből szeretem, és vonzódom is hozzá, én is hasonló véleménnyel vagyok róla mint te a barátnődről :D

2013. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!