Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat nyúztam azzal a pasimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat nyúztam azzal a pasimat, hogy nem törődik velem eléggé. Most meg "túlságosan" is?

Figyelt kérdés
Mármint tényleg változtatott ezen, meg én is kedvesebb vagyok vele. De akkor ez nem azt jelenti, hogy megcsalt, ugye?
2013. ápr. 27. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nőknek semmi sem jó
2013. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy nem vagy 100-as
2013. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ezekre a válaszokra számitottam:) kösziiii:)
2013. ápr. 27. 14:03
 4/11 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2013. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdések után, örülök hogy nincs barátnőm.
2013. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyszer az a baj, ha nem elég figyelmes, utána meg az, ha túl figyelmes... döntsd már el h mit akarsz -.-
2013. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azt akarom, h figyelmes legyen, csak tudjátok, vannak ilyen "a megcsalás 10 jele" c. rovatok egyes "nagyon értelmes" újságokban..:D
2013. ápr. 27. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem ez most komolyan érdekel, hogy te a pasid esetleg kevésbé vonzó lenne számodra, ha szinte minden egyes percét veled töltené, nem is lenne magánélete, a kettős életeteken kívül?

Amúgy honnan tudnánk hogy megcsalt-e vagy sem, ezért vagytok ti ketten, hogy megbeszéljétek egymás "problémáit".

2013. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem lenne vonzóbb, sőt. Nem is szeretem az olyat. Csak vannak ezek a cikkek, és eszembejutott..
2013. ápr. 27. 14:58
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:

Ilyen idétlen cikkeket felejtsd el (ezt minden nőnek javaslom), a női magazinok nagy része egy rakás tűzre való szemét, telerakják ökörségekkel, mert tudják, hogy ezekkel lehet eladni az újságot. A sok naiv nő meg olvassa, elbizonytalanodik és aztán szerencsétlen barátját, férjét szekálja halálba.

26F

2013. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!