Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megérdemelte?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemelte? Vagy csak én vagyok túlságosan gyanakvó, bizalmatlan?

Figyelt kérdés

Fél éve van barátom, mindig megbíztam benne, soha még a telefonjához se értem( kutakodtam), igazából a bizalom számomra nagyon fontos. Volt egy vitánk, aminek kimeneteleképpen ő kellett volna bocsánatot kérjen, vagy visszaszeretgesse magát. Ez fordítva volt, ő lett a sértődött, én viszont mivel szeretem nem hagyatm, hogy napokig ne beszéljünk, amit mostmár megbántam. Családi okok miatt hazakellet utaznom, és kb 2 hónap lesz ez távol egymástól, ebből is én kerülem ki áldozatként, úgy tesz mintha hibás lennék ez miatt s egyáltalán nem próbálja meg megérteni,vannak olyan kiejtései amiből arra gondolok csak szexre tert fenn, nem látom ,hogy akarja ezt az egészet. Ennek hatására bizalmatlan lettem, azt gondolva, valaki más is van az életében, vagy nem is szeret igazán.... Tudni kell , hogy egy társkeresőn ismertük meg egymást, amin jelenleg is fenn van, de eddig nem is okozott ez gondot, tökre normálisnak tartottam, hiszen nem jelenthet semmit , még ha fenn is van.... Barátnőmmel megbeszéltük, hogy regisztrál , s elkezd beszélgetni vele, kiváncsi voltam mennyire kapható, hogyan reagálhat a levelekre. Mára odáig fajultak a dolgok, hogy egy találkát akarnak egyeztetni. Természetesen a csaj nem menne el a találkára, s amint ennek vége lenne , én elküldeném neki a beszélgetést, hogy lássa tudok mindenről, és végtelenül fáj az amit tett velem. Minden bizalmam elvesztette. Szakíani akarok vele, össze vagyok zavarodva, elfogadhatatlan számomra a viselkedése.

Ti mit tennétek a helyemben? Barátnőm szerint nagy kitolás a részemről, én viszont nem érzem annak, csupán kiváncsiságból indúlt az egész, hogy lássam más lányokkal is képes kapcsolatot fenntartani, akár szexuálisan .

Szerintetek helyesen cselekszem? Az is megfordult a fejemben , hogy nem vallom be neki, hogy tudok ezekről csak simán szakítok, amúgy sem gondolom nagy büntudatot keltene benne, vagy valamelyest átérezné az érzéseim....


2013. febr. 1. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele és hagyd főni a saját levében.
2013. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1.nincs olyan hogy kinek kéne bocsánatot kérni,akkor elégé sok kapcsolatnak szakítás lenne a vége,főleg ha arra vársz hogy egy férfi lejjebb tegye az egóját és hajlandó legyen egy olyan "életveszélyes/megalázó"dologra mint egy bocsánat kérés

2.ha ez igaz,és már tényleg a találkát szervezik miért kell ezen még gondolkodni?nyilvánvaló hogyha lenne lehetősége rögtön mással is együtt lenne,a jobbik esetben úgyhogy becsül téged annyira hogy szakít veled

2013. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!