Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el itthon, hogy van barátom? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Ő az első "férfi" az életemben, még sosem volt barátom. És nem tudom, hogy mondjam el nekik. Ti hogy csináltátok? 16/L
2009. szept. 26. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

:)


Csak mondd el nekik egyszerűen, hogy XY a barátod. Nem hiszem hogy tartanod kéne a szüleidtől.

2009. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szia anya, képzeld, van barátom.
2009. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Szasz anya! Kúr a Petya!
2009. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak: remélem majd egyszer a te gyereked is így mutatja be a párját neked. :D


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, még írhattok. :)

2009. szept. 26. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Miért készülsz ennyire a bejelentésre, hogy van barátod?

A szüleid elleneznék, vagy mi?

2009. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

én apának simán elmodntam (vele élek). örült neki. =)

anyámra nem tartozik a szerelmi/szexuális életem...

16/L

2009. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is hasonló cipőben járok. Eléggé úgy alakulnak mostanában a dolgok, hogy mi is összejövünk, és tom milyen kínos szülők előtt... Én sztem úgy tervezem, hogy mondom, hogy megyek el, és ha kérdezik, hogy kivel akkor mondom a srác nevét. Vagy valami ilyen. Azért hajra:D L/16
2009. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

de ebbe mi a kínos? ha ti ezt kínosnak érzitek akkor egyszerűen éretlenek vagytok még egy párkapcsolatra, ennyi!!!!

anya, képzeld, lett egy barátom. nálam ennyi volt. egyáltalán nemvolt kínos. anyám sem viselkedett "kínosan", kérdezte kiféle, majd mondta h egyszer majd hozzam el, ha úgygondolom. ennyi

2009. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
85%
pont most mondtam el apukámnak én is. de csak ennyi volt: "apu képzeld járok xy-al." nagyon egyszerű:D(ja meg mondtam neki hogy focizik a srác és máris nyert ügyem volt;)) 17/L
2009. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Az én családomból kiindulva sehogy, hiba volt, hogy megtudták, pedig én már akkor 21 múltam, mikor komoly volt, bántották, engem is, mert ők nem boldogok, akkor más se legyen...
2009. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!