Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit nem cink dolog az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit nem cink dolog az, ha egy pár női tagja V nyakú pólóban megy ki az utcára meg az egyetemre?

Figyelt kérdés
Az én barátnőm egy olyan leányzó, aki magát szolidnak mondja. NA most az a helyzet, hogy van neki pár V nyakú pólója.(nem a köldökéig ér, és még csak a bimbója sem látszik ki). A mellének a nagyon felső része viszont látszódik, és a nyakából is elég sok látszódik.ÉS van a póló alatt melltartó is mindig. Én szerintem ez nem szolidságra vall, és nem visszafogott öltözködésre, úgy meg pláne nem, ha van párja valakinek. Én egy valóban szolid lányra vágyom aki visszafogottan öltözködik és belül is visszafogott. Ő ezt nagy valószínűséggel korlátozásnak éli meg, mármint hogy nem engedem hogy utcára felvegyen ilyet, csak a nyakáig érő rendes pólót, pedig egy normális, szolid lánynak magától kéne jöjjön ez(is). Amúgy nem nagy k.rva, mert 20 évesen veszítette el, és én vagyok neki a második pasi. De akkor is ez mit jelenthet? Mi a f@asznak akar ilyet felvenni, ha nem azért hogy másoknak tetszelegjen?? Én pl csak akkor ügyelek mindenemre, ha talizok vele, ha suliba megyek akkor sokszor nem is érdekel hogyan nézek ki, mert hidegen hagynak az emberek. NEm ez ahelyes felfogás? Tudom hogy nekem van igazam, csak legbelül reménykedek hogy nem nekem van igazam.
2013. ápr. 27. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Azt várod tőle hogy apáca legyen?
2013. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Te ki akarod őt sajátítani magadnak,ami beteges dolog.Büszke is lehetnél a barátnődre,mert csinos,ehelyett korlátozod.
2013. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


23N

2013. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Úrsiten remélem menekülni fog tőled, én azt tenném, idióta vagy
2013. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Jaj Istenem,ne akard már neki megszabni hogy mit vegyen fel. Nem mesztelenül mászkàl. Most akkor strandra se mehet ?
2013. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Az öltözködési stílusnak semmi köze ahhoz, hogy valakinek van párja vagy sem, mindenki önmagának szeretne elsősorban tetszeni, olyan holmikat hordani, ami neki tetszik.

2. Te egy szolid lányra vágysz, a barátnőd a te fogalmaid szerint nem az, tehát nem illetek össze. Ha te meg akarod változtatni, akkor az neki esik rosszul, ha nem változik meg a kedvedért, akkor neked. Keress egy olyan lányt, aki úgy öltözik, olyan az értékrendje, ami neked tetszik, és akkor senkinek nem kell változtatni. Egy kapcsolat csak akkor működik jól, ha mindenki önmaga lehet benne.

2013. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
tényleg, strandra hogyan mentek akkor? oda mit kellene felvennie?
2013. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a dekoltázsa mi a f*szért takarná el? majd 30 év múlva hord nyakig érő pólót, ha már szégyelnie kell a bőrét. Ha nem k*rva, és "belül visszafogott", akkor mi a problémád? Hadd forduljanak meg utána, te meg inkább húzd ki magad mellette és örülj, hogy az a jó csaj aki után mások is megfordulnak, pont TÉGED választott.
2013. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy melege van ,vagy csak azok állnak jól neki? Húgom is ilyen,de neki ez áll jól nekem meg a másik. Amikor felvesszük egymás ruháját mindig nagyokat nevetünk hogy ez de béna! Ja és ha igazán szeretnéd ,szerintem nem karnád megváltoztatni? És minek jöttél össze vele?
2013. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy nekem van igazam, csak legbelül reménykedek hogy nem nekem van igazam."

NEM neked van igazad. Iszonyat egy hülye felfogásod van minden téren, amit megemlítettél a kérdésedben. Nyugodtan hordhatja azt a pólót szerintem, nem attól lesz valaki visszafogott, hogy 30 fok melegben is garbóban jár. Ha lenne esze a lánynak otthagyna, amint ezt a dolgot megemlíted neki.

2013. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!