Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk. Ma suli után kint maradtunk a téren, beszélgettünk, aztán egy idő után kezdett komolyodni a dolog. Folytatás lent! (? )

Figyelt kérdés
Rejtett szavakkal de megértettem, és válaszolgattam is hogy nem tudom mit akarok. Mondta a végén hogy gondolkodjak a dolgon. Nos én már előtte is volt hogy elméláztam milyen lenne őt megcsókolni stb. pont ma is a suliban. De most így nem vagyok biztos benne hogy jó ötlet meg hogy érzek e valamit. Nem tudom mit tegyek...pls segítsetek! 14/F

2013. ápr. 22. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez már rég nem barátság, a lány szerelmes beléd és szeretne veled egy "komoly" kapcsolatot, rajtad áll az egész hogy akarod-e.

17f

2013. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nehéz dönteni mert csak akkor érzek néha valamit ha kettesben vagyunk. Nem tudom szeretem-e őt igazán annyira ami egy kapcsolathoz kell..és nem akarok a végén egy lenni azok közül akikkel járt. Tele vagyok kételyekkel.
2013. ápr. 22. 21:21
 3/4 anonim válasza:
adj idot magadnak es semmikepp ne kapkodd el! :)
2013. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még van lehetőségem, de eelmondtam neki hogy jobb lenne ha nem megyek bele. Ugyanis rájöttem hogy nem szeretem igazából a lányt. Így nem lenne jó vége...talán azért gondolkoztam mert mint egyik legjobb barátom nagyon szeretem és nem akarom boldogtalannak látni. Volt ms
2013. ápr. 30. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!