Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolom úgy hogy ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom úgy hogy ez az egész "hűség" dolog csak púp az emberek hátán?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogyha van egy bnőm, attól még ugyanúgy tetszenek más csajok és ugyanúgy férfi vagyok, és ugyanúgy kívánom szexuálisan is. Vagy a másik, hogy egy bulának "van pasija" "foglalt" stb. Kit érdekel a f@szija??? Engem ő érdekel banyek! Van aki még egyetért velem? 23/F
2013. ápr. 27. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem értem..
2013. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mellesleg a hűség talpig nehéz, ahogy mondja a vers is, de egyébként meg ez egy döntés.
2013. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem saját gondolat, Almási Kitti pszichológustól származik: ha megtetszik a szomszéd autója, beleülsz és mész egy kört? Ha megkívánod az étteremben a melletted ülő ebédjét, odamész és beleeszel?

Attól vagyunk emberek, hogy uralkodni tudunk az ösztöneinken, elfogadjuk a társas normákat. Persze van, akinek ez nem megy, de ez pont ugyanolyan, mint a fenti esetek.

2013. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Áhá !

Ahogy leszűrtem te most arra célzol, hogy miért nem d*ghat meg mindenki mindenkinek a párját ?

Akkor minek párkapcsolat ?

2013. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 whoviangirl ***** válasza:
nyilván neked egy nyitott kapcsolatra van szükséged, ahol a pároddal nem problémáztok azon, ha mással is vagytok. létezik ilyen, csak meg kell találni hozzá a megfelelő szabad felfogású lányt:)
2013. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hogy élsz a Te döntésed?

élj egyedül legyen barátnőd v. nyitott kapcsolatot tartasz fent, mindenki azt csinál, amit akarsz,

engem nem zavar, az sem nyerő mindig máshoz kéne alkalmazkodnom, mert a férfiak sem egyformák N

2013. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolat is akkor korrekt, ha a másik fél is szabad, tehát szingli vagy maga is nyitott kapcsolatban él. Én ismerek nyitott kapcsolatban élő párt, és soha nem kezdenek olyannal, aki suttyomban csalja a párját, csakis nyíltan felvállaltan, közös megegyezéssel. (Ezért járnak pl. swingerbe, mert ott egyértelmű, hogy az a pár, aki oda elmegy, az nyilván nyitott arra, hogy a párja mással legyen.)
2013. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a saját nevedben. Én szeretem a barátnőmet és nem érdekel más csaj szexuálisan. Megnézem őket, mert nem vagyok vak és akaratlanul is látom amit látok. Ha te is szeretnéd a barátnődet akkor nem szeretnéd hogy más is dugja rajta kívül.
2013. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!