Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már, kívül mosolyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már, kívül mosolyt mutatok, belül romokban vagyok. Kell egy csaj. De hogyan beszéljek velük? Buliba nem fogok járni, meg ott amúgy sem alakulhat ki hosszú kapcsolat. Utcán se Hiszek a dologban, akkor milyen hely marad és, hogyan?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Farmon pl?
2013. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy utálom, hogy semmi együttérzés nincs az emberekbe...
2013. ápr. 28. 00:19
 3/12 anonim ***** válasza:
rossz helyre jöttél tesó :S
2013. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tanyavilág jo kis paprikás szalonnával és frissen sült kenyérrel. Az az igazi élet. :)
2013. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem értem ha neked sehol nem jó akkor hogy akarsz ismerkedni? Normális kapcsolatot bárhol lehet kialakítani, akár egy kocsmában, diszkóban, könyvtárban, parkban, a dunaparton, neten... mindenhol vannak normális emberek.
2013. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy buliba úgyse alakul ki hosszú kapcsolat? Többéves kapcsolataim kezdődtek bulikban.
2013. ápr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Parkban, színházban, moziban, múzeumban, téren, temetőben, réten, erdőben, kiránduló útvonalakon, munkahelyen, étteremben, gyorsbüfében, plázában, piacon, uszodában, strandon, állatkertben, vidámparkban, cirkuszban,. vadasparkban, hajón, táborban, hobbiszakkörön, közösségi házban, klubbokban, interneten, könyvtárban, könyvesboltban, állatkereskedésben, kutyaiskolában, kutyaoviban, állatorvosnál, fogorvosnál,
2013. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, te jöttél itt ilyenekkel, hogy tyúk meg csirke... Csak segíteni szerettem volna. :)
2013. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nehéz a fiúk dolga, pont tegnap voltam csajozni, a legtöbb csaj elég elutasító, ha ismerkedésről van szó, ráadásul foglaltak is már többnyire.
2013. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a lányok a tyúkok xd
2013. ápr. 28. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!