Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Exemmel a szakítás után jóban maradtunk, úgymond bizalmi kapcsolat volt köztünk. Persze megvannak a hibái neki is meg nekem is, amik miatt végülis szakítottunk, de túlnyomó részt a körülmények hozták ezt így. Azóta ismerkedek, kialakulóban van valakivel valami. Exem meghívott minket egy házibulijára, ahol eléggé bunkó és féltékeny módon viselkedett. Elég nagyszájú és picit beképzelt, ezért több ember nem is kedveli őt a társoságomban, plusz ugye ott van még ez a fiú is, aki miatt nem akartam feszültségeket, ezért exem nem lett meghívva barátnőm születésnapjára. Szóval nem a személye ellen szólt, csak nem akartam tényleg rossz hangulatot vagy ilyesmi. A lényeg az, hogy véletlenül kiböktem neki ezt a bulit, amire megsértődött/megbántódott, hogy ő többet nem jön velünk akkor bulizni, meg ő sem hív senkit sem, meg gerinctelenek vagyunk és sunyik, én is ( nem én hívtam meg az embereket) meg, hogy ezzel elvesztettem az ő bizalmát...persze értem én, hogy ez bántó volt neki, de egy bulira nem lett elhívva, nem hiszem, hogy egy huszonéves embernek ez alapján kéne megítélnie egy barátságot, pláne, hogy mindig segítettük és támogattuk 1mást szakítás után is...csak nekem most meg borzasztó lelkiismeretfurdalásom van emiatt és nem szeretném, hogy emiatt rosszabb legyen a kapcsolatunk...mit gondoltok? Ő reagálja túl vagy én hibáztam?
2013. ápr. 28. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz azért pofa kell hogy az exed bulijába elvidd a pasidat, aki ráadásul féltékenykedett...
2013. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:
Most akkor melyik is az "ex"-ed?
2013. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félreérted, exem féltékenykedett. Én nem akartam vinni őt (meg nem is a pasim) de exem ragaszkodott hozzá és győzködött, hogy hívjam őt is.
2013. ápr. 28. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot végleg megszakítani vele, egyébként, bocsi, de minek is tartod vele a kapcsolatot, ha olyan amilyen? Az ilyennel szóba se állnék. Magad alatt vágod a fát, ha tovább tartod vele a kapcsolatot, majd szépen bele nyúl az új kapcsolatodba stb... meg minek féltékeny, ha már nem vagytok együtt? miért nem keres magának más csajt??
2013. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert mint embert, szeretem a hibáival együtt is. Attól még, hogy párkapcsolat szempontjából nem illünk össze.
2013. ápr. 28. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok, én nem értettem félre, de félreérthetően írtam. Tudom hogy az ex volt féltékeny, ezért írtam azt, amit...
2013. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!