Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA hazudik a párom, az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA hazudik a párom, az azt jelenti nem akar elveszíteni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hazudik, mert engem nem lehet megvezetni, főleg a párom nem tud becsapni. Tudja, hogy ha elmondaná az igazat azonnal kidobnám és elveszítene. Nos, ez annaka jele, hogy tényleg ragaszkodik hozzám és nem akar elveszíteni? Tehát ha hazudk, kényszerhazugságot követ el. Vagy annak hogy addig kellek nekia míg nem talál mást magának?
2013. ápr. 28. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak a jele hogy azt hiszi hogy naiv vagy es meg lehet vezetni teged
2013. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az, ha valaki hazudik, régen nem jó jel, és abban a pozitívumot keresni önámítás. miről kell túlbonyolítani az egészet? ne agyalj, hanem beszélgessetek egymással! úgy látom, lenne miről.
2013. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*miért (utolsó voltam)
2013. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha hazudik, az már baj

lehet addig nem akar szakítani, még a másik nem biztos

szóval ezt felejtsd el, keressél egy másik srácot, akinek fontos vagy N

2013. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attol is fugg, hogy miben hazudik. Nem mindegy, hogy arrol van szo, hogy massal kavar, vagy, hogy elfelejtett szemeteszsakot venni. Probald meg megbeszelni vele a dolgokat.
2013. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és én nem nő vagyok hanem egy férfi, és igen nekem is erős agyanúm arra, hogy csak azért és addig hazudik, amíg nem biztos egy másik kapcsolat, persze váltig állítja hogy szeret, imád, szerelmes belém meg minden, pedig soha nem mondta máskor ennyiszer, csak most amikor kezdek rájönni a dolgokra, :( miért pont én vagyok ekkora szerencsétlen
2013. ápr. 28. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:

"miért pont én vagyok ekkora szerencsétlen", sajnos ezt sokan kérdezhetnék

amúgy inkább szakíts, ne várd meg míg ő fog dobni, így is úgy is rossz érzés, de előbb túl leszel rajta N

2013. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak aza baj, h aszívem mélyén még reménykedek h ez alány nem olyan mint a többi... a remény, a remény az nagy erő és hazug is sokszor, de úgy örülnék ha tiszta vizet lehetne önteni a pohárba hogy tudjam hányadán állunk
2013. ápr. 28. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szóltam!

Üdvözlettel: a megérzésed

2018. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!