Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom azt mondta h már nem szerelmes belém de szeret és nem akar elveszíteni?

Figyelt kérdés
azt mondja helyre akarja rakni h újra érezze azt a pluszt mert szeret... mit tegyek.. nem tartotta normálisnak h sírtam ezen annyit mondott rá ne sajnáljam maga,... mit kéne tennem...?
2013. márc. 22. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ido utan normalis sztem. A szerelem szeretetbe "fordul" at.
2013. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de még csak 1,5 éve járunk! én 15 vagyok a barátom meg 16
2013. márc. 22. 20:32
 3/7 ASOT ***** válasza:
1 es jól mondja
2013. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ilyenkor mit lehet tenni ésm ég fülig szerelmes vagyok belé
2013. márc. 22. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

semmit sajnos, az az érzés már nem jön vissza hiába akarod,

ebből egyszer úgy is szakítás lesz, főleg akkor ha a srác szerelmes lesz egy másik lányba, sajnálom N

2013. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem fog örökké tartani a kapcsolatotok. Pár hónapon éven belül valószínűleg vége lesz.


De ne keseredj, találni fogsz még mást, akibe sokkal de sokkal szerelmesebb lesz és ő viszont fog szeretni, mégha most nem is gondolod így. :)


Azt mondta szeret és meg akarja oldani ezt az egészet, így próbálkozzatok. Aztán ha nem jön össze, akkor majd elválnak útjaitok. Addig viszont törekedj arra, hogy minél jobb legyen a kapcsolatotok. :)

2013. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a szerelem idővel már nem lángol úgy, inkább parázslik, nem lesz olyan heves, de mélyül, sokan úgy értelmezik, hogy szeretetbe fordul át (de ez nem baráti szeretet, több ennél). Történik ez 4, 5, vagy több éves kapcsolat, házasság után, mikor már amúgy is meg akar állapodni az ember és kiválasztja akivel le akarja élni az életét.

Szerintem 15-16 évesen ez inkább azt jelenti, hogy lassan eltávolodtok majd egymástól.

2013. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!