Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem nappal ezelőtt sírva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abcug kérdése:

Férjem nappal ezelőtt sírva mondta, hogy Őt frusztrálja, hogy nem volt másik nővel és túlteng benne a tesztoszteron. Azért mondta el mert nem akar sem megcsalni sem elveszíteni. Nem tudom mit csináljak, hogy viselkedjek és legfőképp mire számítsak?

Figyelt kérdés
2 gyerek,13 éve házasok és 20 éve vagyunk együtt.Egyikünknek sem volt mással kapcsolata.Nemi életünk mindik nagyon jó volt.

#számítsak?
2012. nov. 9. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Paróka, jelmez, stb...
2012. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Fel kell dobni a házasságotokat és a szexuális életeket, mert ezek szerint ellaposult. Merjetek új dolgokba vágni, próbáljátok ki a kötözős szexet, többet beszélgessetek, és minden problémát ketten oldjatok meg.


Szerintem a kapcsolatban fontos, hogy ne mindig a megszokottak szerint menjen, mert ekkor érezheti a párod, hogy "lehet kevés vagy neki", de ez ellen könnyen tudsz tenni!

2012. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Ezért mondom mindig, hogy szűz csaj nem kéne barátnőnek. Egyszer mindenkiből előjön, hogy milyen lehet mással. Élje ki magát az ember, aztán meg lehet állapodni. Kinek mi a kiélés, maga döntse el. Mert elő fog jönni a milyen lehet mással, pár év vagy pár évtized múlva, de előjön. Szopacs.
2012. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Ennyit erről, ezért nem kell nekem se szűz csaj.

Aki van a környezetembe pár mind ide jutott.

2012. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell ide sem jelmez, sem szerepjáték és a tesztoszteronhoz sincs semmi köze. Kérdező, szerintem itt nem arról van szó, hogy a téged unna, hanem a kíváncsiság merül fel. Ki szeretné próbálni magát a csatamezőn, megnézni, mennyit ér a piacon. Neki kimaradtak a csajozós sztorik, a kalandok, az újdonság varázsa. Sokkal fiatalabb vagyok, de hasonló cipőben: 9 éve vagyok a párommal és szexuálisan abszolút az elsők vagyunk egymásnak.


Bennem is sokáig megvolt ez a "ki akarom élni magam" érzés, mai napig is megvan, csak rájöttem, hogy én nem a partnerek mennyiségében fogom ezt megtenni, a hódításról le kell mondanom, mindezt azért, mert van mellettem egy nő, aki nélkül nem akarok élni. A lényeg, hogy sajnos vagy nem sajnos, a társadalmunk arra épül, hogy a szerelmi életedben nem kaphatsz meg mindent: vagy a hódítás, vagy a stabil társ, a kettő nem jár együtt. El kell dönteni, az ember melyiket választja, és ehhez a döntéshez tartani magát, csak ez segít, itt semmilyen praktika, szerepjáték nem játszik. Én is rájöttem: ha újra meg újra rám tör, akkor újra meg újra döntök majd.

2012. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
A tesztoszteronnak moindegy, hogy hova ürit, ez a része bla-bla. Piszkálja a fantáziáját a dolog. Te nem szeretnéd kiprobálni mással? (Komoly kérdés!) Gondolom, hogy a nagy lángolás már régen elmult, ujabb gyereket nem akartok. Lehet, hogy megoldás lenne a nyitottabb kapcsolatrol gondolkodni.
2012. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsónak igaza van.

Gondolom a bizalom meg van, nem is szerelemről van szó, csak szexről. Te mit szólnál a nyitott házassághoz? Vagy esetleg a partnercseréhez?

2012. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha annyi tesztoszteron lenne benne, akkor egynél több csajt is megfektetett volna.

Ezért mondom, hogy értelmetlen szűzzel házasodni, de még csak kapcsolatot is kezdeményezni, mert ez lesz a vége.

Az pedig elég nevetséges, hogy egy érett felnőtt férfi elkezd sírni, de aztán benyögi, hogy nem akarja megcsalni az asszonyt, de más nőket is megdugna. Most ilyenkor mit lehet tenni.

De gondolom ő is az a fajta szerencsétlen, aki nagy nehezen összejött egy nővel és egyből feleségül vette, mert az elkezdte a szexszel és az érzelmekkel zsarolni.

2012. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na épp azért nem kéne szűz, tapasztalatlan csávó. Lehet, hogy ellentmondásosnak tűnik, de sokkal több perspektívát látok egy olyan pasiban, aki őszintén elmeséli, mekkora partiarc volt régen és persze pár csajt is megfektetett és mostanra lehiggadt.
2013. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
35%
A férjed egy balfácán. Te meg egy naiv liba. Szerintem már meg is csalt.
2016. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!