Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat várok a barátomtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok a barátomtól?

Figyelt kérdés

Nos, röviden a sztori annyi, hogy a szülőfalumtól 200 km-re lakom, kollégista vagyok. Az elmúlt hetekben kiderült, hogy a nagypapám súlyos beteg... Mindenképp meg akarom látogatni, ez evidens.

Meséltem a páromnak, hogy mi a helyzet, és hogy mindenképp le kell utaznom. Számomra az esik baromi rosszul, hogy annyit nem tesz, hogy felajánlja, hogy levisz... A fogadott tesóját, a kutyáját-macskáját szó nélkül fuvarozza minden hova, de értem ennyit nem tenne meg. Igaz, nem állok úgy anyagilag, hogy ki tudjam fizetni a teljes benzin költséget. De amit buszra költenék, kb 6 ezer ft, azt mindenképp neki adnám...

Ő játssza, hogy mennyire úriember, mert a sulimhoz kocsival jön értem (amit soha nem kértem tőle!), de mikor egy családtagomról van szó, meg sem fordul a fejében, hogy segtítsen... Simán elnézi, hogy haverjaimmal próbálok egyezkedni, hátha levinne valamelyik és nem lennék teljesen egyedül. Főleg, hogy baromi sokat jelentene ha ott lenne mellettem, mert félek úgy látni a papámat... Mellesleg egy olyan napról van szó, amit teljes egészében együtt akartunk tölteni, mert se neki se nekem nincs dolga.

Most őszintén, én várok sokat?


2013. ápr. 29. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Evidens lenne, hogy melletted álljon, nagyon gázul viselkedik. találkozott már a családtagjaiddal egyébként? Mert ha nem, lehet ezt akarja megúszni.
2013. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kérdezted már tőle, elvinne e?
2013. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A szüleimmel, tesóimmal találkozott. A nagyszüleimmel még nem. Azt meg is érteném, hogy nem kórházban akar bemutatkozni... Nem is azt várom, hogy bejöjjön velem. Inkább azt, hogy előtte, utána mellettem legyen.


Nos, nem kérdeztem tőle, hogy elvinne-e. Anno sokat mondogatta, hogy az előző női a pénze meg a kocsija miatt voltak vele. Illetve hogy kihasználták. Egy ilyen kérdés után félek, hogy azt hinné, hogy én is csak kihasználni akarom. Meg úgy gondolom, magától kéne legyen benne annyi, hogy ha szeret, ezt felajánlja...

2013. ápr. 29. 10:04
 4/21 anonim ***** válasza:

elég egyértelmű, hogy amikor ilyeneket mondd, hogy előző nők csak a kocsi miatt voltak vele, akkor ez nem így van, csak kifogásokat keres, hogy ne kelljen utazni oda vissza 200kmt, mert az tényleg sok

ezt lehet én se vállalnám be, attól függ mennyire vagytok jóban, mennyi ideje ismeritek egymást

2013. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
fél éve vagyunk együtt, állítólag velem akarja leélni az életét...
2013. ápr. 29. 10:10
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem fölöslegesen hisztizel. Ha szeretnéd, hogy levigyen, akkor kérd meg rá. Nehogy már azt várd, hogy kitalálja a gondolataid. Nem az anyukád, hanem a pasid. Az oké, hogy jól esne, de azért elvárni túlzás.
2013. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én csak magamból indulok ki. Mikor az anyukája 2 napot kórházban töltött, szó nélkül fogtam magam, átmentem, főztem a srácoknak, elmosogattam, rendbe tettem amit kellett, hogy legalább ennyivel segítsek az anyukájának és neki is. Számomra magától értetődő, hogy ha bármi olyan helyzet van, rám számíthat.

Neki is egyértelmű volt anno a barátnőinél, hogy kinyalta a feneküket. Hetente 80-100 ezret küldött a csajának, aki nyaralt, hogy legyen miből soppingolni, stb stb. Ehhez képest az a 200 km-es túra szerintem nem lenne olyan sok.

2013. ápr. 29. 10:21
 8/21 anonim ***** válasza:

Még ilyen idióta problémát, hát meg sem kérdezted tőle, mit vársz, az agyadba lásson?!

Ha odamész és megkéred, elmondod, mi a helyzet, és ennek ellenére azt mondja, hogy nem, akkor lehet problémázni, de addig...

Mivel látja, hogy te mástól kérsz segítséget, nem tőle, jogosan hiheti, hogy megoldottad. Azt is jogosan gondolhatja, hogy nem szeretnéd, hogy veled legyen, amikor a nagypapáddal vagy, mert kettesben szeretnél lenni vele. Ha nem beszélsz vele és mondod el, mit szeretnél, miből kéne neki tudnia...Emberek vagyunk, szavakkal kommunikálunk, nem szagmintákkal.

2013. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Beviz Elek ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Akkor tudnánk pontosabb választ adni, ha valamelyik válaszoló ott lenne mellettetek minden nap és látná, hogy milyen a kapcsolat.


Ha a srác fülig szerelmes vagy évek óta együtt vagytok (2-3) akkor alap lenne, de fél év után azért túlzás lenne ilyeneket elvárni. Nem is ismeri őket, beül a kórházba egy olyan papihoz akit életében nem látott, ott a család többi tagja akiknek nagy részét ugyanúgy nem látta, nincs sok keresnivalója ott.


A sulidhoz elmegy érted kocsival. Mondtad neki hogy ne jöjjön mert van lábad vagy örülsz hogy de jó viszik a segged? Lehet ezt is kezdi megunni, de még nem mondta. Az egy dolog hogy nem kérted, de látszik a csajon hogy mit szól hozzá.


A mostani csajom nincs erre rászoktatva és tudja hol a busz stb, de az előző 2 utcát nem tudott sétálni. Párszor el is küldtem a halál f.szára. Hozzáteszem... én b.sztam el, mert az elején elvittem, ő pedig hozzászokott.

2013. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tudod nem mindenki egyforma. Az lehet h neked egyértelmü h ilenkor mi a teendö de sajna sok embernél ez nem. Mindenki máshogy kezeli ezeket a helyzeteket.
2013. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!