Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális dolog hogy a barátnőmet hivogatja az exbarátja naponta többször és elég sokat beszélnek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen az,lehet,hogy barátok lettek,azok még lehetnek,

én is beszélek,facen chatelek exekkel

2013. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Normális, miért mi a problémád?:DD
2013. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem normális egyetlen egy exemel sem tartom a kapcsolatot nem hiába lett vége velük , én tuti kiakadnék ha barátnőmet hívogatná az exe elbeszélgetnék velük hogy nem kellene.
2013. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 Mitől félsz? Hiszen ha szereted a nőd, és odaadó vagy, akkor nem fog kelleni neki más.
2013. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez azért kicsit erős. Nem bánom ha néha beszélnek pl szülinapkor felhivja, de az h mindennap ott már lehet, hogy van valami hátsó szándék mögötte...

Annyi ember van a világon miért pont az exxel kell barátkozni?

2013. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Viszont ha elhanyagolod, akkor biztosan akadni fog olyan aki csak arra vár, hogy te hibázz:DD Szóval csakis rajtad múlik, hogy a sorrend mi lesz:)
2013. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es te nagy nagy tévúton jársz. Az is félremegy aki mindent megkap. Mert akkor is ott lesz a "dehát sokat ittam" meg az " ő mászott rám"
2013. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális dolog,pontosan azért mert félreértésekre és féltékenységre ad okot. Ha valakit szeretünk,tisztelünk nem adunk idegesítjük azzal,hogy a volt párunkkal beszélgetünk naponta telefonon.Gondolom fordított esetben ő sem tolerálná.
2013. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez csak manapság divat,

én így nem tartom, pedig gyerekek is vannak, igaz, ha gondja van, akkor keres N

2013. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem normális, gondolom nem munkáról beszélnek, a csajod magánéletét meg ne beszélje meg a volt barátjával. Ez olyan mintha a csaj talonban akarná tartani az ex-barátját, hogy bármikor előhúzhassa.
2013. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!