Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Legyek kiborulv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Legyek kiborulva, és mondjam neki hogy ez nem tetszik? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja már kavarok egy fiúval.

Ma irt egy lány képe alá hogy "szép".

Szerintetek?


(ki tudja kivel irogat még, rajtam kívül)


2013. ápr. 29. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá vagy cukinak fog tartani vagy kiborul és tényleg össze akarna jönni a ribivel :) NEM MINDIG!!
2013. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se legyél kiborulva. A hiszti soha nem vezet jóra. Kiborulás nélkül nem tudod elmondani, ha valami rosszul esik?
2013. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiborultak a legyek és ez neked nem tetszik? Oo
2013. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként mi az, hogy kavartok? Együtt vagytok vagy nem? Franc se érti ezt a qrva szlenget má'. Ha együtt jártok akkor _talán_ van jelentősége a dolognak, bár akkor se sok. Ha meg nem, akkor k. semmi közöd hozzá kinek mit irogat.
2013. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan lehetsz dühös
2013. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bazz 3-as, szakadtam a kommenteden:DD


Amúgy meg ne borulj ki semmiképp! Kavartok, az még nem azt jelenti, hogy jártok...

Hasonló helyzetben voltam, sokat írogattunk a sráccal, és még nem volt semmi, de az is rosszul esett, ha láttam, hogy más lányok képeit is lájkolja, de nem szóltam semmit, hisz mindenkinek szabad döntése van erről.

Azt gondoltam, biztos másoknak is írogat, de nem így volt.Lassacskán összejöttünk, már fél éve együtt járunk.:-) Azóta nem volt ilyen probléma, csak egyszer hoztam fel neki, hogy minden apróságért féltékeny voltam, jót nevettünk az ilyen dolgokon.

Azt javaslom ne borulj ki e miatt, hanem inkább próbáld mégjobban elcsábítani, hogy ne is nézzen más csajra, te legyél a legjobb, ez biztos siker szerintem. :-)

üdv.

2013. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!