Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve/évtizede kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve/évtizede kapcsolatban élők adnátok tanácsot? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Szeretném megmenteni a kapcsolatom a párommal, ismét hullámvölgyben vagyunk, már ami a szexet illeti.

Teljesen úgy érzem, hogy már nem kíván és mindig ki akar bújni az együttlét alól... ha én nem kezdeményezek ő nyugodtan fekszik az ágyban vagy alszik.

Elég sok mindennel megpróbálkoztam már, többek között el is mondtam neki a problémám, már nem egyszer, akkor kb. pár hétig, hónapig szerintem lelkiismeret furdalása van, és minden jó, de aztán kezdődik elölről.

Vettem szexi fehérneműt, hálóinget mindig ápolt vagyok, próbálok a kedvére tenni, de ez már kevés sajnos.

Mit csináljak még?

Régebben ( 4 éve vagyunk együtt) még éjszaka az utcán/autóban is szexeltünk, most meg már az ágyban sincs semmi, nemhogy szex, de kényeztetést sem viszi túlzásba.

Elég durva és fájó, hogy havi szintem 1x-2x vagyunk együtt. Tudom, hogy elég szar a melója és sokszor vagyis inkább állandóan fáradt, ezt meg is értem, de 7végén sosem kell melóznia, nem hiszem, hogy nem lehetne rám szánni valamennyi időt.

Mit tanácsoltok? Ti mivel dobtátok fel a kapcsolatotokat?

Párszor komolyan elgondolkozom, hogy szakítani kellene, mert nem bírom tovább, más probléma nincs nálunk, nem szoktunk veszekedni, jól kijövünk egymással, de szerintem a szex is alap kellene hogy legyen 1 kapcsolatban.


22/l párom 28/f


2013. ápr. 29. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Az tanácsolom hogy legyen szeretőd!! Ez is megoldás!!
2013. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:

Elég furcsa, jó 10 évvel később szokott jelentkezni ez, és fordítva: a nő paszívitásával.

Én pasi vagyok, akkor én is a szerető mellett "döntöttem", - de hát 22 évesen, gyerek nélkül, ha jól értem ez eléggé nem pálya.

Egyszerűen (és kedvesen) kérdezd meg tőle: mit tanácsol?

2013. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy megváltoztak az érzései veled kapcsolatban, és ezért nem akar közeledni hozzád, viszont szakítani nincs bátorsága. esetleg arra játszik hogy ha megunod akkor te dobod ki őt.


mi a férjemmel 3 éve vagyunk együtt (másfél éve házasok), de heti max 1-2 nap marad ki szex szintjén. 30-40 év házasság után kellene maximum itt tartani ahol ti.

szerintem mindenképp beszélj vele. mondja el mi a baj. ha pedig nem hajlandó...:( hát mond meg neki hogy te nem vagy így boldog.


ennek nem sok értelmét látom így. gondolj bele. mi lesz később amikor gyereket akarsz? gondolj bele és beszéljétek meg.


még fiatal vagy, van időd olyan párt találni akivel boldog lehetsz. (már ha úgy döntesz hogy nem maradsz egy olyan kapcsolatban ami nem tesz boldoggá)


27/N

2013. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megcsalni, nálam a szerető nem megoldás.

Szerintem is elkényelmesedett sajnos.

Ő azt állítja, hogy szeret, szerelemből és nem szeretne szakítani, viszont nekem ez az egész már olyan, mintha egy haverral lennék együtt. Az, hogy puszilgat és simogat, kb. óvodás szint.

2013. ápr. 29. 18:17
 5/6 omba ***** válasza:

Hát igen, most gondold el, hogy 4 év után ilyen, - hát 10 év múlva?

A "szeret"-ba az is beletaratozik, hogy figyelemmel legyek a párom igényeire - főleg, ha ilyen természetesek.

2013. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:( belegondoltam már, hogy ha most itt tartunk... mi lesz később. Egyébként komolyan mondom, néha már én érzem magam sz*rul, mindig piszkálódok, lázas voltam tegnap és ma reggel mondtam, hogy egy jó szextől biztos jobban lennék, ki kellene izzadni :) de semmi... mikor kérek valamit, hogy kötözzön ki vagy vmi ilyesmi, azt sem csinálja meg :S mert hogy nem jó az ágyam ehhez... ilyen hülyeségeket talál ki.
2013. ápr. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!