Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 évig voltak együtt, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évig voltak együtt, egy hónapja szakítottak. Most velem randizik. Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés

Mennyi az az idő, ami után kiheveri valaki az ennyire hosszú kapcsolatát és kész egy új párkapcsolatra? Nem korai az, hogy 1 hónap után velem találkozik már? Nem kellett volna "meggyászolnia" a kapcsolatát? Attól félek, hogy én beleszeretek, ő pedig visszatáncol az exhez. Mit kéne tennem?

19/ L


2013. ápr. 29. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen volt a kapcsolata, ha nem túl jó akkor érthető hogy felejteni akarja, de ha jó akkor gyanús!
2013. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én kapcsolatom is így kezdődött, és már 5 hónapja tökéletesen megvagyunk, az exe nincs is a képbe. Lehet, hogy már túltette magát a szakításon, szerintem találkozz vele nyugodtan, nyűgözd le és ha "megfogod" eléggé biztos nem az exéhez fog visszatáncolni. Valószínűleg ha veled találkozik nem a volt barátnője kell neki.
2013. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!