Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném visszaszerezni volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném visszaszerezni volt barátnőmet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meg próbálom a lehető legrövidebben leírni a helyzetemet:

Négy évig voltunk együtt, mikor kb. egy hónapja szakítottunk. Nagyon jól megvoltunk a nyár elejéig, kulcsom is volt a lakásához, és úgy volt, hogy a nyáron eljegyezzük egymást, és jövőre összeházasodunk.

A probléma ott kezdődött, hogy amikor a karikagyűrűk megvételére került volna a sor, én azt találtam ki, hogy közösen vesszük meg (fel-fel arányban), de barátnőm inkább úgy, hoyg ezt nekem kéne... Na ezen vesztünk össze. (Tudom, hogy a fiúnak kell megvenni, és nem is azon múlik, hogy mennyibe kerül, mert apukámnak van pénze, és boldogan ad pénzt ilyenekre), csak egyszerűen úgy gondoltam, hogyha szeretjük egymást, ezt meg lehet tenni.

A barátnőm ebből azt a következtetést vonta lee, hogy nem szeretem, és nem tisztelem, és ezután lett minden igazán rossz... Az elmúlt négy év ki nem mondott sérelmeit hírtelen a fejemhez vágta, olyan dolgokat is, amiről nem tudhattam, hisz nem mondta, gondolatot meg még nem tudok olvasni. Olyan dolgokat is a fejemhez vágott, ami egyszerűen nem igaz (azt mondta nem vagyok ambiciózus), és ezen én is bepöccentem, mégjobban összevesztünk. Meg azt is mondta, hogy nem küzdök érte...

Másnap az utcán összefutottam egy volt barátnőmmel (akivel jóban maradtunk), és mikor meglátott vele a barátnőm elkezdett féltékenykedni, amit már tényleg nem bírok.

Ezek után hazautazott, nem egy városban lakunk (ez volt szombaton). Én hétfőn vettem gyűrűt és elvezettem hozzájuk, és megkértem a kezét... Kikosarazott. Azt mondta, hogy túl késő. Erre azt mondtam, hogy én már eleget küzdöttem, és most már küzdjön Ő is, és én befejeztem, számomra vége... Itt tényleg be kellett fejeznem, de visszamentem, és mégsem szakítottunk.

Ezután következett két hónap tömör szenvedés... Aminek a vége a szakítás lett.

Néhány napja összefutottam volt barátnőmmel az utcán, és láttam rajta, hogy Ő is szenved, de azt mondta, hogy most nem lenne jó, ha most folytatnánk...

Itt tartok, és tanácstalan vagyok...

Segítsetek!


2009. szept. 27. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nagy trauma, nekem is volt... de figyelj, minden eset más, van akit vissza lehet, van akit nem, Éld az életed, érezd jól magad és valahogy majd lesz, ne rinyálj, mint egy hisztis csaj.
2009. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj türelemmel. ne zaklasd, hagyd magára egy kicsit, lehet hogy utána nagyon fogsz már neki hiányozni ha egy darabig nem találkoztok. Régi de igaz mondás hogy majd idővel minden kialakul.
2009. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tényleg haggy neki időt, most én is hasonló cipőben járok, mi három év után szakítottunk olyan indokkal, hogy már nem az igazi a kapcsolat. 2 hét telt el, azóta beszélgettünk, de nem jutottunk sokra, úgyhogy most várok. hátha megbánja, de semmi képen se várj 2-3 hónapnál tovább... nem kell emésztened magad, ha addig nem jön rá arra hogy hibázott, utána már késő visszatáncolnia, én legalábbis így gondolom. bár ha igazán szeretitek egymást akkor megéri akár tovább is várni. 20/F
2009. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ez a kérdés a karikagyűrűvel, nagyon ismerős nekem. Úgy rémlik mintha egy lány is írt volna már ezzel kapcsolatban ide....
2009. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy emlékszem mintha ugyanez a sztori lelett volna írva már a lány szemszögéből is.
2009. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
úristen ez a lány... ha az én szerelmem kérné meg a kezem nagyon boldog lennék, és kicsit se bánnám ha mondjuk közösbe fizetnénk.. mért is ne? :D most is, tiniként sok dolgot fizetünk közösen, így h 20 hónapja vagyunk együtt.. nekem ez tök természetes..
2009. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja és hát.. én se bírnám ki, h most békén hagyjam meg minden..de csak ezt teheted, ahogy a többiek is írták.. 1-2 hónap alatt kiderül, h akar-e még téged.. ha nem, akkor ne pazarold rá az időd.. nem érdemli meg...


de én erősen gyanakszom h nem ez volt a fő baja...csak ez váltotta ki...de hát nem ismerem a lányt :)


ha nyitna feléd, akkor se támadd le, legyél kedves, de ne tolakodó és türelmetlen... hátha megtudjátok beszélni, és minden jó lesz újra :) én drukkolok neked


(és nekem is rémlik ugyanez a kérdés... nem tudom hol volt eddig, de nem mostanság olvastam...)

2009. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párommal két és fél év után eljegyeztünk egymást és közösen vettünk meg a karikagyűrűt. Mert így volt a jó. Tiszta hülyeség, hogy a csaj megsértődött, mert azt szerettél volna, hogy közösen vennétek meg a gyűrűt. Szerintem a csaj el van kényeztetve és hiúsága fontosabb nálad, ami rossz útra vezet!
2009. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!