Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe! Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzés és nem tudom mit tehetnék ez ellen :( Idáig nem éreztem ilyet... De mostanában csak arra tudok gondolni hogy milyen jó lenne vele élni, meg milyen lenne járni vele és hogy milyen jó érzés lenne ha ő is érezne irántam ilyesmit. És egyre rosszabbul esik hallgatni, mikor azon mantrázik hogy mikor lesz pasija.

Ha elmondanám neki, tuti megutálna, de azt már így is észrevette hogy máshol jár az eszem. :(

Hogy verjem ki a fejemből, ha már hónapok óta nem sikerül? Tuti összetörök, ha meglátom egy pasival :(

Normális, segítő válaszokat kérek!

21/l


2011. márc. 10. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy szereted!
2011. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen ne szólj a barátnődnek erről! Nem lenne már a barátságotok sosem olyan mint volt. Próbáld meg elterelni másra a gondolataidat. Keresd a fiúk társaságát és meglátod visszazökkensz a rendes kerékvágásba.
2011. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Kerüld egy darabig a barátnődet. Nehéz úgy kiverni valakit a fejedből ha folyton szem előtt van.
2011. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak nagyon nagyon szereted?:)
2011. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nagyon szeretem, csak úgy érzem, hogy már átlépett ez a barátságon....
2011. márc. 10. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag mondanám,hogy sose hazudj a legjobb barátnődnek.. és ne küzdj a valós érzéseid ellen!
2012. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

mond el neki....

ő szeretné hogy barátja legyen te meg szeretnéd hogy barátnőd....

2013. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
legyen
2013. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!