Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az már ugye beteges ha féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már ugye beteges ha féltékenu vok a baratom unokatestvérére?

Figyelt kérdés
az volt h tegnap lagziban voltunk, és a baratom unokatesoja is ott volt, áttetsző rózsaszin ruhaban, viritott a tangaja, és észrevettem h néha figyelgeti a baratom. meg poénkodtak is egymassal, mintha flörtöltek volna. pedig rokon.. ráadásul első unokatestvér, és már kb. 25-26 éves, én meg 19. akkor előbb választ engem, nem? én 173 cm, 61 kg, hosszu, szőke haju vok, a baratom bukik a szőkékre ( persze nem a hajam szine miatt van velem ), és én szolidabbul voltam öltözve. krémszinű szatén ujjatlan, nyakban megkötős, fekete nadrag, fekete szatén zakó, fehér cipő. felvehettem volna estélyit, de egy h nincs, kettő meg nem szeretem ha annyira néznek meg figyelnek az emberek. lehet h csak ugy tekintett rá a baratom mint unokatestvér, de mi van ha titokban róla ábrándozik, és csak azért van velem mert ő mégiscsak rokon, és nem lehet vele? habár a mai vilagban annyi mindent hallani. nem akartam neki megemliteni, mert biztos h tökre hülyének nézett volna, de akkor is.. mit tanacsoltok?
2009. szept. 27. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Ez beteges féltékenység. Könyörgöm, az unokatesója...
2009. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor ok, legalabb felismertem a problémát :)
2009. szept. 27. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem beteges, hanem ösztönös. Te akkor is a nőt láttad benne ha történetesen az unokatestvére és mivel kihívóbban volt öltözve, a barátod néha-néha odapillantott. Am. barátkozz meg a gondolattal, hogy a férfiak akkor is meg szokták nézni a nőket ha fülig szerelmesek. Bátyám azt szokta mondani erre nem az a baj ha máshol éhezel meg hanem az, ha nem haza mész enni.
2009. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na jó, de pl. én az én fiúunokatestvéremben nem a pasit latom hanem a testvért. ez nem igy van a fiummal?
2009. szept. 27. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kirakta a csaj mindenét akkor nem kell csodálkozni, hogy csorgatta rá a nyálát. A nyitott ajtón általában mindenki benéz, de nem biztos, hogy be is megy. Szerintem nyugodj meg minden pasi így tett volna aki nem bu@zi.
2009. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen, ahogy mondták elöttem ez természetes, minden pasi megbámulná.. sőt ha vérszerinti testvére lenne, és Ő rakta volna ki mindenét.. lehet h őt is megnézte volna.. a kiváncsiság...

Én enm azt mondanám h beteges dolog a féltékenykedés... de ilyen szinten, h ezért féltékeny vagy, ez már talán önzőség... mintha ki szeretnéd sajátitania barátod...

Hozzá kell szoknod, h lesznek olyan nők akiket majd megbámul, de az a lényeg h veled van, téged szeret... akkor ne foglalkozz mással.

2009. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma megbeszéltük a dolgot, és azt mondta h nem bámulta, meg nem is érdekes neki mert már látta k.rvásabban is, és h a tesoja estélyije nem változtat azon semmit h neki én vok a legjobb. ez ugye jo hir? :)
2009. szept. 27. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!