Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a lányok ha megdicséri egy fiú az adottságaikat akkor rögtön megakarják dugni őket?

Figyelt kérdés
Ha megdicsérem,hogy szép nagy melle van,vagy formás feneke vagy szép hosszú lábai vagy stb.. Nem is úgy mondom,hogy "jó a segged meg a csöcsöd".. Miért hiszik azt,hogy csak megakarom dugni őket? Pedig tényleg csak bókolni akar az ember és leszedik a fejét..
2013. ápr. 29. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is választ várok! :D
2013. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azért mert ezek a testi adottságok nem a bók kategóriába tartoznak... ha bókolni akarsz akkor dicsérd a haját, szemét, arcát, mosolyát...stb
2013. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert a doki felírt egy böhöm nagy pirulát és ha nem veszem be okádhatok hajnalig.
2013. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert kb úgy is van.:)
2013. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azokat is szoktam..
2013. ápr. 29. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
mert meg akarok dugni őket. nőként mondom, ha nekem vki azt mondaná, h jó a csöcsöd kiröhögném. ez annyira szánalmas és alpári, hogy szóra sem érdemes. ha normálisan, udvariasan bókolsz, az bejön az értelmes nőknek és elvileg normális köszönömöt, mosolyt kapsz rá és elindíthat vmit...
2013. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert először megdicséred,de miért is,tök átlátszó,mert ha lehetne akkor megd*gnád:D
2013. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért, talán nem azt akarod?
2013. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudjátok, nem mindenki akar rögtön egy lánnyal lefeküdni!

Vannak még olyan (ezek szerint) lúzerek, mint én, akik tényleg meg is akarják ismerni azt a lányt, mit szeret csinálni, mik a kedvenc zenéi, kajái, mit szeretne elérni az életében..stb.

Természetesen ha végül úgy alakul, jön az ágyjelenet. DE NEM CSAK AZ A CÉL!!!

29 F

2013. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddig terjed a fantáziájuk!
2013. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!