Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi úgymond csalódik, akkor rögtön más nővel dug? Holott érzelmei vannak az adott nő iránt, de bosszúból mással fekszik le?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Tisztelet a kivételnek. Köszönöm!
2013. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem mindenki...De aki így tesz,azt általában el csábítja egy nő,amikor épp el van gyengülve érzelmileg.

Én is így jártam...(a történetben én vagyok a pasi).

És hát nem lehet mit tenni,már megtettem.De Ha az akkori párom nem változik meg,hanem marad ugyanolyan velem,akkor nem lett volna soha ilyen.

2013. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Így van,tisztelet a kivételnek!Én azokról beszélek,akik sajnos nem kivételek.Az a része érdekelne,hogy miért?
2013. ápr. 24. 11:23
 4/18 anonim ***** válasza:

már ne is haragudj,de a nők pont ugyanezt csinálják,

sőt rájuk sokkal jellemzőbb

2013. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jajj nehogy mar te legyel az aldozat masodik.......ha nott voltna gerinced, nem tetted volna meg....olyannal aki megtesz ilyet azzal nem szabad kezdeni sem...
2013. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Engem a pasi része érdekel,hogy miért,nem a nők.:)



Igaz,könnyű utólag azt mondani,hogy ilyen emberrel nem lehet kezdeni.


Ebben az egészben az a durva,hogy a pasi azt mondja a nő miatt tette meg,mert ez és ez nem tetszett,bántotta stb.De hogy elé állt volna és megmondja szemtől szemben,hogy bocs,de vége az nem megy.Túl gerinces dolog lenne.Ehelyett előre megmondta,hogy találkozni fog mással.

2013. ápr. 24. 11:30
 7/18 anonim ***** válasza:

5ös,könnyen mondod úgy kívülről,nem voltál a helyemben...

És persze,én is hibás vagyok,de csak 1/3ad részt...

És amúgy sem tartottam titokban,és szakítottunk is...

2013. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Huuuhh 1/3-ad reszben vagy csak te a hibas? Es ha o csalt volna meg akkor o is csak 1/3- ad reszben lenne hibas? Most komolyan? Senki sem eroltette hogy egy olyan lannyal gyere ossze aki miatt neked masokkal kell lefekudnod te gerinctelen fereg......szerencse hogy nekem nem ilyen ismerosoket adott az isten....hanyok toled
2013. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy el vagytok,hogy itt oltjátok egymást,de ettől még én nem értem az egészet.
2013. ápr. 24. 12:01
 10/18 A kérdező kommentje:
7-es te tipikusan az a fajta vagy,aki ha megcsalja a párját,akkor nagyobb részt a másikat hibáztatod.Függetlenül attól,hogy ne ismerjük a sztoridat,ebből már jól nem fogsz kijönni.;)
2013. ápr. 24. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!