Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöhetnék még is össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék még is össze a kiszemelt sráccal, ha nem keres?

Figyelt kérdés
Régebben jóba voltunk de már egyre kevesebbet beszélünk. Smároltunk egy hónapja egy buliba mert részeg volt és egyre jobban megszerettem. Nagyon szeretnék már vele összejönni, és elérni h végre ő keressen, mert neten se írunk egymásnak, amikor ott beszéltünk akkor is én írtam. Segítsetek. Rá van szükségem
2013. ápr. 29. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy olyan emberre van szükséged, aki telibeszarja mi van veled... Ühüm értem...
2013. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na ez sem én voltam ..
2013. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
normális válasz?
2013. ápr. 29. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
az volt
2013. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha "nyomulós" vagy azzal az ellenkező hatást éred el.


Egyébként hány évesek vagytok? Milyen a jelleme? Nem visszahuzodó? Ha akart volna valamit már lépett volna.

2013. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16vagyok ő 18. laza nagyon, nem rámenős, de nem is visszahúzódó..úgy a kettő között. de még nem adom fel. nem nyomulok rá már kicsit se
2013. ápr. 29. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam aztán rájöttem, hogy felesleges olyan emberrel törődni aki pont lesz*rja a fejem.. :) ráfog menni az önbecsülésed meg minden..szerintem még most sz*rd le..tudom, hogy rohadt nehéz..de semmiképp se írkálj neki meg fuss utána..annál rosszabbat nem tehetsz..lesz majd egy olyan akinél majd nem kell órákig ülnöd a gép előtt szomorúan, hogy mikor ír már rád, mert ahogy felmész rád fog írni..olyannal ne törődj aki arra nem képes, hogy rád írjon ;)
2013. ápr. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!