Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt így ilyen formában megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így ilyen formában megmondhatom neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már néhány hónapja próbálkozik nálam, az utóbbi hetekben volt is pár randink, jól alakultak a dolgok, az elégé egyértelmű, hogy nagyon jól érezzük magunkat együtt és a testi vonzalom is eléggé erős köztünk.

De legutóbb szóba került a szex, és nagyon vágytam is rá, már majdnem én támadtam le őt, annyira akartam, alig tudtam visszafogni magam, de utólag rájöttem, hogy nekem ez mégse fér bele, hogy csak úgy lefeküdjek vele.

És eléggé elképzelhetőnek tartom, hogy szexnél többet nem akar.

Gáz lenne, ha megmondanám neki, hogy hagyjuk ezt az egészet, mert én lelkileg ezt nem tudnám feldolgozni, hogy csak egy szex és ennyi? Mert elkezdenék hozzá nagyon kötődni...stb

Ez az igazság. vagy valamilyen más szöveggel kéne véget vetnem ennek az egésznek?

Egyébként csoporttársam a srác, szóval gyakorlatilag mindennap látom, normálisan kéne lezárni ezt.

Mi legyen?

21L


2013. ápr. 30. 01:33
1 2
 1/12 szelesoldier ***** válasza:
Miért kéne lezárni? nem értem. Ha eddig jól mentek a dolgok és folytatnátok akkor mi lenne? Tovább drágul a kenyér? Ne már. Ha a srác csak kufircolni akar akkor el fog hidegülni és szépen véget ér. De ha többet akar és valóban érdemesnek talál akkor tud várni egy kicsit.
2013. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó előbb megtudni,hogy ez tényleg így van?

Mármint,hogy tényleg csak szexet akar.

2013. ápr. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ha eddig nem közölte velem, hogy csak azt akar, akkor ha rákérdeznék, akkor se mondaná meg.

Randizgatni hív meg próbálja játszani a jó fej, humoros, lovagias pasit...szóval alapvetően eléggé leplezni akarja ezt, hogy erre hajt, nem ismerné el.

Viszont ha lefekszem vele és utána ennyi az egész, akkor itt fogok szenvedni ki tudja meddig...

És hiába váratnám még, már így is hónapok óta próbálkozott nálam mindenhogy, ha eddig kitartó volt, akkor nem most fogja feladni. Főleg hogy szerintem legutóbb látta rajtam, hogy benne lennék a dologban, nyert ügynek érzi szerintem.

2013. ápr. 30. 01:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Kár lenne eldobni egy esetleges komoly kapcsolatot azért mert te "elképzelhetőnek tartod" hogy csak szexet akar. Hónapok óta próbálkozik, jól érzitek magatokat együtt, bizonyosodj meg a szándékairól.

Egyébként teljesen normális megemlíteni hogy te egy szexkapcsolatot nem bírnál elképzelni amikor ilyesmiről beszélgettek.

2013. ápr. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akartam mondani,de 4-es már tökéletesen megfogalmazta.

Attól,hogy te ezt így gondolod és félsz ettől,attól még ez nem 100%-osan biztos.

2013. ápr. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom persze, hogy nem biztos, de valahogy kinézem belőle, hogy ilyen típus legyen. Eléggé magabiztos, határozott, az érintései és csókjai is olyanok, hogy szerintem nincs nő, akit hidegen hagyna... bár közben meg mégis zavarban van és bizonyos szempontból félénknek is tűnik, hát nem tudom, kissé nehéz kiigazodni rajta.

Elég sok lány odavan érte, és ebből is gondolom, hogy akinek sok lehetősége van, az férfiként általában kihasználja a helyzetet (még ilyen korban mindenképp).

2013. ápr. 30. 01:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel egy férfival se kéne összejönnöd.A legtöbben csak azért tartanak barátnőt hogy legyen kit dugni,ahhoz meg szerencse kell hogy találj egy olyan férfit aki nem csak a szex miatt tart barátnőt


Egyébként miért gondolod azt hogy csak szexet akar?

2013. ápr. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Eddig két barátom volt, de mindketten mindenféle szempontból jól bántak velem ,tiszteltek, szerettek, tuti hogy nem csak a szexre hajtottak, szóval ez a minden férfi csak szexért tart barátnőt dolog szerintem hülyeség. :)

Viszont vannak olyan típusok, akikre jobban jellemző, hogy csak a szexre hajtanak. Őt például ilyennek gondolom. :) Bár tényleg azért főleg, mert látom, hogy lenne egy csomó lehetősége.

2013. ápr. 30. 01:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy lenne egy csomó lehetősége, nem biztos, hogy ki is használná. Lehet, hogy meglepne és pont komoly kapcsolatot akarna.


Szerintem mondd meg neki, hogy te nem szexkapcsolatot szeretnél, úgyhogy ha ő csak azt szeretne, akkor hagynotok kéne az egészet. A reakciójából kiderülne, hogy mit akar. De szerintem meg fog lepődni a feltételezéseden.


Ja és ha egy csomó lehetősége van, akkor nem gondolod, hogy azokat használná ki és nem nálad próbálkozna HÓNAPOKIG? Szóval szerintem nem csak szexet akar tőled.

2013. ápr. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki úgy, ahogy leírtad. Ha normális kapcsolatot szeretne, ezt értékelni fogja, ha meg csak szexre hajtana, szerintem ezek után nem lenne pofája megd.ugni és lelépni, mivel úgyis találkozni fogtok.
2013. ápr. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!