Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon el merjem mondani neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon el merjem mondani neki ennyi idő utánhogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már szinte 4éve ismerek és amióta megismertem már az első hónap után beleszerettem sajnos,azt hittem h majd eltudom felejteni de nem így történt néha sikerült de kevés időre (pár hétre,egy hónapra...).Már nagyon rég szerelmes vagyok bele amint már azt írtam és sehogyse tudom elfelejteni, sok minden történt köztünk az évek alatt: volt hogy szerelmet vallott nekem, minden bulikor vagy mikor találkoztunk együtt voltunk hazakísért, megcsókolt stb tehát nagyon sokat foglalkoztunk egymással de nekem soha nm volt bátorságom elmondani h én mit érzek mert hiába ezek a dolgok sose voltam biztos benne h ő is így érez mivel elég nagy szoknyavadász.Én mindig erősnek mutattam magam h ő is nekem csak egy kaland ahogyan gondoltam h én is neki így soha sem jöttünk össze de mostmár nem tudom tovább színlelni. Nem tudom h elmerjem-e mondani és ha igen hogyan, mivel most van barátnője akit állítólag "szeret"...de a többiek szerint még mindig nem hagyná hidegen ha elmondanám neki...csak félek h sokat veszítek!
2013. febr. 21. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha van barátnője, akkor hagyd. Nem értem, különben, hogy ha hazakísér, megcsókol, akkor másnap nem keresett meg? Ezek szerint ő csak kalandnak tekintett.
2013. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem mert ő is azt gondolta h egy kaland nekem semmi több...legalábbis ezt éreztettem vele...és a haverja is szerelmes volt belém.
2013. febr. 21. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!