Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan pasival, akinek 1 db képe van a facebookon?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem az önbizalomhiányos pasikat és aki egy képet tesz csak ki facéra az szerintem erősen önbizalomhiányos
2013. ápr. 30. 10:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannal nem jönnék össze, akinek 500 képe van!
2013. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz,hogy esetleg nem ő van a képen,akkor kérj tőle.
2013. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
én olyannal nem jönnék össze akinek lételeme a fészbuk...
2013. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!!! Komolyan leesek a székről! o.O Arra még nem gondoltál, hogy a srác nem önbizalom hiányos, hanem egyszerűen normális?? Nem követi a rohadt facebook divatot, és nem azzal tölti az idejét, hogy egész nap magát fotózza, és dobja a nagyvilág elé. Aki ismeri, úgyis tudja, hogyan néz ki.

Ne is gyere össze Vele, szerintem a srác jár ezzel a legjobban!! Kinek kell egy olyan buta liba, mint Te? pff..

2013. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtuk semmi köze a FB képeknek az önbizalomhoz. Nekem kb 5 képem van és azért nincs több mert nem ott élek és nem reklámozom mindenkinek mikor épp hol voltam, mert mások nyálcsorgatása nélkül is jól érzem magam. Ettől még olyan csajokat vittem ágyba akikről nem is gondolnák sokan... 23/F
2013. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

ennyire facebookfüggő mindenki???

Arra nemgondolsz h nemszeret fotozgatni?? Nekem is 1 képem van kint mert utálom az egészet. Pedig normál kinézetü pasi vok és nincs baj az önbizlmammal. Olyan is van h egy csomo képe van kinn és mikor személyesen meglátod elhányod magad. Kicsit szakadjatok el a gép elöl.

2013. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
nekem 2 képem van, és pont elégnek tartom, hogy lásd az arcom, testem. Ha ennyi nem lenne elég, akkor benned van a hiba, de a te srácodnak nem tudom milyen képei vannak. Lehet egészséges a "problémád", ha egy kép sem normális róla, de azért előbb megnézném a srácot. (linkeld át privátba ha gondolod)
2013. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy,hogy ez alapján döntöd el :) Ha nincs minimum 20 képe meg nem lájkolták 100an minden képét,akkor nehogy öszejöjjél vele mert nem fog megtűrni maga mellett egy ilyen fb függő 15 évest mint te.
2013. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én meg nem jönnék össze senkivel aki egyáltalán regisztrálva van a Facebook, IWIW, MySpace meg a rák tudja még milyen oldalon. Oldschool vagyok, elismerem.
2013. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

jézus.... :OO ez nem lehet komoly!

akkor valószínűleg én még útálom is magamat, mert letöröltem magam. véletlen se lehet, hogy maga a facebookot nem szeretem.

de amúgy ez már szánalmas :D még tegnap egy srác kérdezte a nevem, hogy felvehessen facebookra, erre meg amikor azt mondtam, hogy nincs, csak nézett, hogy olyan nincs :/


sosem értettem ezt a facebook logikát :D

20L

2013. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!