Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azleey kérdése:

Mit tegyek? Kerüljem?

Figyelt kérdés
Hamarosan 1 éve lesz hogy a barátommal együtt vagyok , nagyon szeretem, annak ellenere is hogy egyszer megcsalt! Egy hónapja (körülbelül) elmentem egy hegyibulira, es ott volt egy fiú , és kölcsönösen tetszünk egymásnak ! A buli után megbeszéltük hogy nála alszom ,annak ellenére hogy hihetetlen nem történt semmi , még egy szájrapuszi sem!! Azóta beszélgetünk ,meg magyon jól kijövünk egymással , de utóbbi napokban nem keres , és nem értem miért.! Úgy erzem kezdem megszeretni, a barátnőim úgy gondolják ,hogy ez a fiú jobban megérdemelne mint a barátom , de én nem szeretnék kidobni 1 évet az ablakon...! Szombaton megyek megint hegyibulira . Es ő is ott lesz valószínüleg!
2013. ápr. 30. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el melyik srác a fontosabb! Ha a második a nyerő, hagyd ott előbb a barátodat!
2013. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ti aztán szép páros vagytok. Ő megcsalt, te meg másik srác után koslatsz... Szerinted mennyire van értelme ennek a kapcsolatnak? 26N
2013. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
..vagy a következőnek
2013. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen ő megcsalt , de nem azért mert nem szeret , én pedignem csalnám meg , míg vele vagyok semmi sem történhet más fiúval... Nekem ő volt az első komolyan kapcsolatom kötődöm hozzá és szeretem , nehéz lenne megmagyaráznom.miért vagyok még vele , nagyon sokszor megbántott de nem tudom elhagyni.. a masik fiú meg ugyan olyan lenne( minden pasi egyforma) és épp ezért nem tudom.mi legyen...
2013. ápr. 30. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha valaki igazán szeret, nem csal meg. Ha jól értem, ragaszkodsz hozzá, mert már megszoktad, hogy melletted van, de szerintem te sem szereted már őt igazán. Ha szeretnéd, nem érdekelne másik fiú.

Az meg egy nagy hülyeség, hogy minden pasi egyforma! Már mindet próbáltad? Őszintén szólva ilyen felfogással nem is éremelsz jobbat.

Én úgy látom, hogy megszokásból vagytok együtt, ennek pedig előbb vagy utúbb úgy is vége lesz. 26N

2013. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"igen ő megcsalt , de nem azért mert nem szeret"

Ezt ugye te sem gondolod komolyan,amit írtál?Ha szeretek valakit,nem csalom meg!Arra nincs magyarázat,hogy miért tette,megtette és kész,nem kell kifogásokat keresni.

2013. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tapasztalatlan vagy és igencsak rosszul gondolkodsz! Egyáltalán nem egyforma minden pasi! Hagyd ott a barátodat, mert már nem szereted! Aztán pedig ismerkedj más srácokkal is! Meglátod mennyire mások! Akkor majd te is jobban tisztában leszel azzal, mit szeretsz egy srácban, mi kell neked!
2013. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ertek , mindent és köszönöm a válaszokat! Amíg meg nem csalt szerelmes voltam.belé, most már csak szeretem , de annyira mint régen nem.tudom , szerintem ez érthető, de én.nem tudom elhagyni ,nem vagyok boldogtalan mellette , de nem szeretném azt hogy esetleg később megbánjam ezért én majd úgy szeretném hogy ő szakítson , tudom ez úgy hanzik mintha azt várnám hogy szakítdon de nem , csupán nem szeretném hogy miattam legyen vége!!:
2013. ápr. 30. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:
ha megcsal akkor nem egyértelmü?
2013. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!