Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megmutatnátok a fogaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megmutatnátok a fogaitok ismerkedés során? Miért akarja megnézni a lány? Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Interneten keresztül ismerkedek egy lánnyal. Meglepő kéréssel állt elő, hogy küldjek neki egy képet a fogaimról. Kicsit fura nekem, szerintem nem teljesen normális dolog az ilyen. Eléggé felszínesség szerintem.
2013. ápr. 30. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát tényleg fura,de lehet hogy neki fontos hogy egy adott embernek rendben legyenek a fogai mert valamiféle higéniát tényleg tukroz...ez pl olyan mint hogy valaki megnézi egy férfi kezét,kormeit stb. de ha nincs gond a fogaiddal akkor miért ne kuldnenél neki
2013. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amúgy eléggé csúnyák sajnos
2013. ápr. 30. 09:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Talán mert nem ló, hogy a fogait nézegessék.

Egyébként szerinte is ilyesmi lehet a dologban, már igényesség teszt.

2013. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Én is rá vagyok kattanva a szép fogakra. Egy pasit pl azért utasítottam vissza, mert csúnyák voltak neki, pedig amúgy jó pasi volt. Nem zavar, ha javított a fogsor, de ha sárga, fogköves, lepedékes, az taszító.
2013. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha csunyák akkor probálj tenni ellene és utána buszke lehetsz rájuk :) manapság annyi féle modszer van
2013. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak arra kíváncsi, hogy vannak-e fogaid. Én nem egy olyan srácot ismerek, akinek több foga is hiányzik elölről és legyünk őszinték, ez nem túl esztétikus. Nekem is sok fogam hiányzik, de csak hátulról. Ha elölről hiányozna, biztos, hogy csináltatnák műfogat, akkor is ha ezért valami másról le kell mondanom (nem keresek túl sokat).

Szerintem az ember adjon magára annyit (legalább fiatalon), hogy ne legyen foghíjas. Az én páromnak sincs szép fogsora, főleg hogy dohányzik is, de legalább a hiányzókat pótoltatta. 26N

2013. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a sok hülyének egyébként azért nincsenek fiatalon fogaik mert állandóan keménykednek mindenkinek aztán valaki megunja és az ilyeneknek általában kiverik az összes fogát hát ennyi.
2013. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos,hogy az illető pasinak milyenek a fogai. Azt mindig az elsők között nézem meg. Nem ez a mérvadó, de azért sokat számít. Interneten keresztül azért a fogairól nem kérnék képet, elég hülyén veszi ki magát a dolog, de hát megesik az ilyen :D
2013. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos fogorvos.
2013. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hol itt a baj? Küldesz képet, azt kész.

Ha élőben ismerkednétek, találkoznátok, akkor ott jól megnézné mikor beszélsz. Csak ott mondjuk nem is tudnál róla. Fogd fel úgy, hogy tudod: neki ez is fontos, és számít. Ha élőben sem tetszene neki, akkor ott is megmondaná, itt is meg fogja. Ha megfelelőnek találja, megy minden tovább.

2013. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!