Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Titeket mi idegesít/zava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Titeket mi idegesít/zavar legjobban egy nőben? (belső tulajdonságok)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ha sokat fecseg feleslegesen
2013. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem egyenesen és lényegretörően beszél, ha naiv és buta, ha nincs önbecsülése és könnyen kapható és ha apakomplexusos.

Ezektől a 17-18 éves "szerelmes vagyok" a 40 éves főnökömbe/tanáromba/stb, lányoktól mindig elképedek.

2013. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

én szeretem ,ha sokat beszél:) én is beszédes vagyok.


az idegesít,ha könnyen kapható, Csak nyávog,nem bízik bennem,és ,ha buta bár ez már az elején kiderül és Akkor hagyom.

2013. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kényeskedés,hisztéria
2013. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyi utolsó és ha pl róla kiderül hogy kissé butuska akkor is hagyod már az elején?

[link]


Mert nekem megérne egy kicsit szenvedni vele. :)

2013. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egy beképzelt, csőlátású, buta egyén. Sajnos sok ilyen van. Vagy ha naiv, és nem látja tisztán a világunkat.
2013. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Minekaz144 ***** válasza:
Ha buta és naiv. Ami pedig nálam a legfontosabb, hogyha gondja van azt ne mással beszélje meg hanem velem.
2013. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha hisztis.
2013. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a barátnőmnek több zavaró tulajdonsága van. Pl, hogy mindig mindenhonnan elkésik, ha megbeszélünk valamit,akkor rászámolok 10-20 percet,de még így is előbb érek oda, mint ő. Vagy ha ő mindent jobban tud, ilyenkor szoktunk eltévedni. Vagy ha tévézünk és kap egy hívást, akkor fél órán keresztül ott pofázik mellettem, és nem hallok semmit a filmből. Vagy a késő esti takarítás rohamai is elég zavaróak. A fürdőszoba használatról meg ne is beszéljünk... ha reggel nem vagyok gyorsabb, akkor rácsesztem. Meg még van egy rahedli ilyen, de egyik sem olyan,ami ok lenne arra, hogy elhagyjam. Ezek megtűrt rossz tulajdonságok:)
2013. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cooi49 válasza:
ha ugytesz mintha okos lenne denemaz vagy ha kérdezvalaki valamit és ö hülyeséget válaszol és fingyja sincs hogy mit beszél
2013. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!