Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban fontosabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban fontosabbak a belső tulajdonságok, mint a külsők?

Figyelt kérdés
Kérdem azt, mert olyanról még nem hallottam, hogy külsőre a férfi és a nő igényei megegyeznek (haj, öltözet, stb.) és ez összekötné őket nagyon sok időre. Olyanról viszont igen, hogy akiknek a belső tulajdonságaik minél jobban egyeznek azok annál tovább együtt is maradnak. Ha így van, akkor mért fontos annyira a külső egyeseknek? Nem terveznek nagyon előre csak a szex a fontos?
2013. febr. 18. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha hosszú távban gondolkodsz, és csak a külső ami tetszik a párodban, akkor bukós a dolog.

Ha elég régóta együtt vagy valakivel, akkor a belsőből egyre többet fogsz "látni", a külsőből pedig egyre kevesebbet.

2013. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolat elején, illetve az ismerkedésnél általában a külső a fontos. Mivel ugye azt látod a másikból.

Hosszútávon viszont a belsőre kerül a hangsúly. Mert hiába bombázó a csaj, ha minden nap üvöltve veszekszik veled.

2013. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megismerkedésnél mindenképpen a külső tulajdonságok a fontosabbak. Csunya, vagy nekem nem tetsző lánnyal nem is kezdek ismerkedésbe. Tartós kapcsolatnál viszont már fontosak a belső tulajdonságok is, amellett hogy továbbra is kell hogy tetszen nekem külsőleg is. Nem tudon elképzelni, hogy akkor is vele maradnék, ha megcsúnyulna, mondjuk pl. jelentősen elhízna...
2013. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"jelentősen elhízna..."


Akkor meg is érdemelné hogy elhagyd. Ennyire azért nem engedném el magam én sem egy nő mellett.

2013. febr. 18. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
A nőknek azért kell pasi, h a barátnők előtt büszkélkedhessenek, milyen jó pasit sikerült találniuk. Az már mellékes, h esetleg nem passzolnak össze belsőleg, v egyszerűen egy tapló a férfi, és a nő emiatt nem boldog vele.
2013. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A külső azért ismerkedéskor valamennyire fontos. Én már találkoztam olyannal, akit annyira taszítónak láttam, hogy nem tudtam volna hozzáérni, így pedig nehezen alakulhat ki kapcsolat. Viszont ha már igazán megszeretünk valakit, akkor már a külső nagyon kicsit számít. Az ápoltság persze fontos, de ha valakit szeretek, akkor szeretem soványan, kövéren, megszépülve, megcsúnyulva és ha szeretem, akkor a testét is szeretem akkor is, ha már nem olyan szép.

Akik ezt nem értik, azok még nem szerettek igazán. Lehet, hogy azt hiszik, de tévednek.

Sokan mondják, hogy csak az zavarná a párjukban, ha meghízna vagy nagyon lefogyna, vagy megcsúnyulna. De ott van még az öregedés. Sokan azt hiszik, hogy az öregedés nem számít bele, de bizony! Hiába öregszünk együtt, a másikat külsőleg ugyanolyannak fogjuk látni, mint ha most ránézünk egy mamára, vagy tatára. :D Hiába tudjuk, hogy ez természetes folyamat, senki nem szépül meg öregségére külsőre. :) Akkor mi lesz azokkal, akik csak addig tudnak a párjukkal maradni, amíg szép?

2013. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyedül halnak meg.
2013. febr. 18. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!