Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság lenne? Megtegyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne? Megtegyem? Fontos!

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, pénteken lesz a ballagása. Engem érdekes módon nem hívott meg, csak a ballagás utáni kajálásra, de aki a volt nevelőapját tetoválta, meg annak a nőjét és az 5 éves gyereket, meg az anyja barátnőjét meghívta, engem 2 év után nem tud. A szalagavatójára se hívott meg, akkor azt mondta hogy nincs elég meghívó -.- most meg hogy nincs hely a kocsikban, de szerintem ha annyira akarná hogy ott legyek akkor megoldaná, vagy azt mondaná hogyha apukám fel tud vinni oké. És nem akarok a ballagás utáni kajálásra menni, ajándékot se akarok neki venni, semmit. Bunkóság lenne a részemről? Nagyon rosszul esik, mert nekem alapvető dolog lenne hogy ott van, és nem anyukám mittudomén kijét tenném első helyre. :\


18L


2013. ápr. 30. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tedd meg.
2013. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pff.. még ilyen.. Szerintem tedd meg!! Nem nagyobb bunkóság, mint amit ő csinál..
2013. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretne,tényleg meg tudta volna oldani hogy te is ott legyél a saját ballagásán.
2013. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bunkóság amit tett a barátod,én személy szüleim után,téged hívtalak volna el először.Bár,a szülők az alap hogy ott vannak.Legalább valami kis apróságot vegyél neki nehogy veszekedés legyen a vége,hogy még ennyire se vagy képes.
2013. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem a szülőkön van a hangsúly:) Az persze alap dolog hogy ott vannak, de pl. olyan akinek semmi köze hozzá...
2013. ápr. 30. 16:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne menj el a kajálásra.

Én a helyedben nem csak ezt tenném meg, hanem ki is dobnám a picsuszba. Gondolj bele, ha a szalagavatójára nem hívott, a ballagására se.... mindenki más fontosabb mint te vagy. Mi lesz később?

2013. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy a szülei erősködtek, hogy hívja meg azokat..?
2013. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sz@rd le,ilyen emberrel felesleges foglalkozni.Én sem vennék neki semmit sem ezek után.
2013. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Szerintem se vegyél neki semmit.


Kedves 4-es mért lenne veszekedés abból, hogy a kérdező nem vesz neki semmit? Hiszen a kedves párja egy bunkó p.öcs. Így nem érdemli meg, nem hogy az ajándékot hanem ....

2013. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nézd Te tudod mit akarsz tenni ill csinálni

gondolom a szülők hívtak meg bizonyos embereket, nyilván nem ő, a szalagavató is egy dolog, mert ott külön van állójegy és aki kajál, ott is meg van szabva, hogy hány ember mehet

lényeg Te döntesz, a kapcsolatotokat is ismered, azt is szeret-e, amúgy tromfra tromf, hát előbbre nem fog vinni, gondolkozzál el, utána ehhez mérten döntsél, N

2013. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!