Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beképzeltek, bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beképzeltek, bunkók a mai lányok? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom hogy inkább a szépeknek köszönik meg ha előreengedik a buszon, szépeknek nem foglalják táskával a helyet.

2013. ápr. 29. 13:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátnőm szokta erre felhívni a figyelmet, mint érdekesség.


Pl. szűk utca, több csinicsaj egymás mellett, faarccal, táskát kitartva, karon lógatva, mintha pénzt kérnének. És a világért sem mennének arrébb, vagy egymás mögé, inkább neked vágja a táskáját.

2013. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

Ja, hogy a buszon csajozol! Ha 3 óra ácsorgás VS. Udvariasság a tét, mindenki gyilkol a helyekért, kéremszépen!

(azért engedik előre őket, mert a látvány hátulról is szép.)

2013. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a kérdező a "szép" alatt itt a jóképű férfiakra gondolt, tehát: a jóképű férfiaknak köszönik meg a nők, ha előreengedik őket.
2013. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
igen az útólsóval egyetértek. "Jóképűre céloztam".
2013. ápr. 29. 13:50
 5/22 anonim ***** válasza:
5%
semmi. Te is bunkó és beképzelt vagy :)
2013. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%
Én azért engedem előre a csajt a buszon, hogy meg tudjam nézni a seggét. Ha nem jó nő, szemből akkor biztos feltolakszom elé.
2013. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Én szerintem eléggé beképzelt lettem az utóbbi időben, vagy legalábbis nagymértékben megnőtt az önbizalmam (de ez gyakorlatilag ugyanazt jelenti az emberek szemében, szóval most mondjuk ilyen csúnyán, ha már így van a kérdésben).

Én mindenkivel udvarias vagyok amúgy, bárkinek megköszönöm, ha előreenged, meg nem foglalom a helyet a táskámmal meg hasonlók.

Viszont ami bunkóságnak tűnhet: ha egy srác nem tetszik, de én látom, hogy neki bejövök, akkor direkt elfordulok, vagy átnézek rajta, mert nem szeretném biztatni, és nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy odajöjjön hozzám, és úgyis az lenne a vége, hogy elküldöm. Nálam ennek ez az oka, de ez nem rosszindulatot meg lenézést jelent, csak mindenkit megment egy kellemetlen helyzettől.

21L

2013. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se beképzelt, se bunkó. Udvarias, és tisztelet tudó vagyok.
2013. ápr. 29. 17:12
 9/22 anonim válasza:

Valamilyen szinten en is tudok bunko lenni ... Sot neha nagyon is

de ez csak azokkal szemben fordul elo akik valoban megerdemlik akik nem azokkal normalis vagyok :) 14/L

2013. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Ezt én is észrevettem. 20-25 éve még nem volt ennyi arrogáns ember, aki a világegyetem közepének képzelte volna magát, másokat meg csak eszköznek meg szemétnek. Mondom ezt 43 éves fejjel.
2013. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!