Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, egy vékonyabb fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy vékonyabb fiúnak is ugyan annyi esélyt adtok?

Figyelt kérdés

Sosem voltam nagydarab, bár már túl vagyok néhány hosszabb kapcsolaton (2 év; 5 év) s most, ha mégis kezdeményezek mindig azt hallom, hogy gebe vagyok, meg undorító...


177/60... Ez ennyire gáz?

Ennyire komoly probléma ha nem vagyok sem kigyúrt, sem dagadt? Nem az arcom, a modorom, vagy a személyem a kifogás, mindig csak az alkatom?

Ez ennyire fontos most? Eddig miért nem volt az?



2013. ápr. 30. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Neked csak 60 kiló esélyt adnak.
2013. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én kifejezetten szeretem a vékony fiúkat^^
2013. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát egyél többet és hízzál. Én nem kedvelem a lufira gyúrt vagy macis alkatú fiúkat, viszont az alacsony pálcikákat sem. Ha csak a saját alkatomból indulok ki, 158/52, akkor igen, túl vékony vagy fiúnak. Hízz(:
2013. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyél és edz! - ha azoknak akarsz tetszeni, akik ezek alapján választanak.
2013. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A vékonyabb fiúk gyakran kapnak esélyt, a dagadtak soha.
2013. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, mé' nem bírsz megcsinálni naponta párszáz fekvőtámaszt, meg húzódzkodást, mellé meg többet zabálni. Mindjárt nem lennének ilyen gondjaid.
2013. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most megyek feleségül egy 182centis 67kg-s férfihoz :) Nekem kifejezetten az esetem! :) neked is meg lesz a társad! :) N29
2013. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Simon0211 válasza:
A lányok nem tudatosan, de szeretik magukat biztonságban érezni. Emiatt szeretik ha a mellettük lévő egyén "erőt" sugároz és biztonságban érezhetik magukat mellettük. Itt nem feltétlen egy izmos kigyúrt pasiról beszélek, csak egy fitt sportosról akár. Ha ilyen gondjaid vannak kezdj el egy tömegnövelő étrendet és kezdj el edzeni. Súlyzós edzéseket vagy szabadsúlyos edzéseket.
2013. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi pozitív válaszokat... .) A negatívakati is...
2013. ápr. 30. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, ha csak ilyen könnyen menne a hízás, akkor mág 200kiló lennék...
2013. máj. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!