Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol egy kapcsolatot a távolság?

Figyelt kérdés
A barátnőm Debrecenben van suliban én pedig 60km-rel odébb járok suliba, és csak hétvégén tudunk találkozni. De ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást.Csak épp aggódom, hogy valaki mással is összejön mivel, hogy nem tudom, hogy ott mit csinál. A véleményeteket előre is köszönöm. :)

2013. ápr. 30. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm 200km re jár suliba, és csak hétvégén találkozunk, előfordult már, hogy akkor sem jött össze, mert nem tudott hazautazni. Azt hiszem nyugodt szívvel mondhatom, hogy szuper jól megvagyunk - mondom ezt úgy, hogy nagyon durván féltékeny\gyanakvó szoktam lenni.


Azon múlik az egész, hogy mennyire bízol benne, ha csak úgy lennél nyugodt, ha folyton látod, hogy mit csinál, akkor rossz az egész.

2013. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyiban befolyásol, hogy könnyebben tud megcsalni úgy, hogy észre sem veszed, és sosem tudod meg. Nekem eddig a max 45 km volt, de másfél év után szakítottam vele, és utána hallottam csak pár érdekesebb sztorit, hogy mi történt amíg együttvoltunk..
2013. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 év 2 hónapig ingáztunk hetente 300km-t, hogy 24 órát együtt lehessünk. Ennek az időszaknak vége lett, most készülünk az esküvőnkre. Mindent meg lehet oldani, ha két ember szereti egymást. De bizalom nélkül nem megy.
2013. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Énismerek olyat,akiért bármikor belemennék.Hiába van köztünk 200 km.
2013. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!