Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak a pénzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak a pénzem, karrierem miatt akar velem lenni? Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszett, nagyon csinos, de sose akart tőlem semmit, valószínűleg azért mert duci és elég csúnyácska vagyok. Minap összejött egy nagyon jól fizető magas beosztású állás. Ezt meséltem is neki a facebookon és utána érdekes módon, elkezdett többet keresni, írni nekem. Meg bókolni, hogy nem vagyok csúnya meg tök aranyos vagyok, lehet engem szeretni. Tegnap pedig már találkozóra is elhívott, hogy mit gondolok róla, hogy megihatnánk valamit. Férfiak ti mit csinálnátok?
2013. ápr. 30. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Add be neki, hogy nem jött össze a meló mégsem és figyeld a hatást.
2013. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, az működhet.
2013. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a pénzre hajt. Az elsőnek igaza van, próbáld ki, hogy mit tesz, ha azt hiszi, mégsem vagy pénzeszsák. 26N
2013. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
most aljas leszek: de előtte dugd meg (megérdemli az ilyen)
2013. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben elmennék vele, kábítanám valami nem átátszó, de mégis magasröptű dumával, hogy milyen jó csaj és, hogy mennyire örülök a melónak mert nettó 400-500-at keresek. ezután jöjjön aminek jönnie kell ;) :D
2013. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a nő egy pénzéhes senki. Húzd meg aztán dobd. Keressen más balekot.
2013. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát azt csináltam, amit mondtatok és valóban utána egyszavas válaszokat adott, eléggé érdektelen kezdett lenni felém :(
2013. máj. 6. 00:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy csajozok, hogy beadom, hogy jól fizető melóm van, közbe meg még egyetemista vagyok. De a nőket a hamis biztonságérzet is megrészegíti.
2013. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Komolyan szégyellem magam, ezek miatt a nők miatt, undorítóak.
2013. máj. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy ne hívd meg egy kávéra se.
2013. máj. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!