Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet hosszú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hosszú és jó párkapcsolat 2 olyan ember között, akik mentális problémákkal küzdenek?

Figyelt kérdés
Már úgy értve, h mindketten pszichiáterhez járnak, gyógyszert szednek nagyjából ugyan azokra a problémákra és a személyiségük is eléggé hasonló. Bár fiú kicsit erősebb, 1 hete nem szedi be a gyógyszerét sem. Szerintetek nem húzzák le érzelmileg egymást? Lehet jó egy ilyen kapcsolat? Mert nekem kicsit úgy tűnik, mintha vak vezetne világtalant. Mit gondoltok?
2013. ápr. 30. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd a hangok megmondják :D
2013. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D ez még viccnek is rossz. Azért nem olyan súlyos a helyzet.
2013. ápr. 30. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát... Szerintem ha ilyen állapotban vannak hanyagolják az egymással való kapcsolatot és keressenek mást.

De léteznek csodák és működhet egy ilyen kapcsolat is.

2013. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért is ne?
2013. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben attól függ, hogy milyen probléma. Rákérdezhetek? Depresszió?
2013. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert pl minketten nehezen döntenek, nem túl határozottak, ha egyikőjük rosszul érzi magát vagyis magába fordul, akk a másik fél is hasonlóan kezdi érezni magát...viszont teljesen megértik egymást és jól érzik magukat együtt. Próbálnak egymáson segíteni és mindkettő határozottan gyógyulni akar. Kíváncsi leszek, mi sül ki belőle.Bár szerintem az a baj, h túlságosan átveszik egymás érzéseit és úgy nehéz gyógyulni.
2013. ápr. 30. 18:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Bizonyos helyzetekben fellépő szociális fóbia, pánikbetegség és szorongás.
2013. ápr. 30. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ennek vannak előnyei, hátrányai is. Pl. hogy megértik egymás problémáit, amit talán más nem értene meg. De közben valóban hátráltathatják is egymást. Ez csak a gyakorlatban fog kiderülni.
2013. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként így belegondolva, én (jelenleg tünetmentes) pánikbeteg vagyok és volt már olyan pasim, aki szintén pánikbeteg volt, mi jó hatással voltunk egymásra. Bár szociális fóbiánk nem volt.
2013. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!